ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΠαναθηναϊκόςΠαμβοχαικόςΑ.Ο.Π  ΚηφισιάςΦοίνικας ΣύρουΗρακλήςΗρακλής ΧαλκίδαςΕθνικός ΑλεξανδρούποληςΠαναχαϊκήΝίκη Αιγινίου
Ο Δημήτρης Τζούριτς
24/09/2018 • 08:55

Με Τζούριτς και Γκόρτσιανουκ 3-2 ο ΠΑΟΚ

Με τον Δημήτρη Τζούριτς να έχει 25 πόντους και τον Ζένια Γκόρτσανιουκ να προσθέτει 22, ο ΠΑΟΚ νίκησε 3-2 (25-13, 25-21, 23-25, 21-25, 15-11) την Χάλκμπανκ και κατέλαβε την δεύτερη θέση στο 1ο Διεθνές τουρνουά βόλεϊ Θεσσαλονίκη που διοργάνωσε στο κλειστό της Πυλαίας.

Παφιακός-Ολυμπιακός
23/09/2018 • 13:51
Παναθηναϊκός, βόλεϊ
23/09/2018 • 00:04

Πράσινος τίτλος στην Πάτρα

Με τοπ σκόρερ τον Γιορντάνοφ (21π.) ο Παναθηναϊκός νίκησε την Κηφισιά με 3-1 σετ (21-25, 25-21, 25-19, 25-18) κατακτώντας το τουρνουά που έγινε στην Πάτρα από την ΕΑΠ στη μνήμη του «Γ.Κοζή».

ΠΑΟΚ, βόλεϊ
22/09/2018 • 22:37

Bomba ΠΑΟΚ, 3-0 την CSM

Με τον la Bomba Μαρκέζ να έχει 13 πόντους και ανά είναι πρώτος σκόρερ ο ΠΑΟΚ επικράτησε άνετα 3-0 σετ (25-19, 25-17, 26-24) της Ρουμανικής CSM Βουκουρεστίου στον δεύτερο αγώνα του 1ου διεθνούς τουρνουά που φιλοξενείται στην Θεσσαλονίκη.

Ολυμπιακός, βόλεϊ
22/09/2018 • 01:14

Νίκη στην Κύπρο για τον Ολυμπιακό

Η ανδρική ομάδα βόλεϊ του Ολυμπιακού νίκησε με 3-0 (25-23, 25-23, 25-16) τη Νέα Σαλαμίνα στο τουρνουά προετοιμασίας που διεξάγεται στην Κύπρο, στον πρώτο φιλικό αγώνα της για τη νέα περίοδο και θα παίξει το Σάββατο (22/9, 19:30) στον τελικό της διοργάνωσης.

Ο Μπέλος πανηγυρίζει
21/09/2018 • 02:53
Με κόσμο ο Ολυμπιακός με την ΑΕΚ
20/09/2018 • 15:10

Δικαιώθηκε ο Ολυμπιακός στην προσφυγή που είχε καταθέσει στο ΑΣΑΕΔ κατά της πρωτόδικης απόφασης τιμωρίας του με μία αγωνιστική και έτσι θα παίξει με γεμάτες εξέδρες στην πρεμιέρα της Volleyleague κόντρα στην ΑΕΚ.

Ξεκινά την Παρασκευή το τουρνουά του ΠΑΟΚ.
20/09/2018 • 13:56
Ξεκίνησε στη VolleyLeague το ταξίδι του RED Button App.
20/09/2018 • 12:59

Ξεκίνησε στη VolleyLeague το ταξίδι του RED Button App

Ο Παναθηναϊκός και η ΑΕΚ ήταν τα δύο πρώτα σωματεία της VolleyLeague που δέχθηκαν την επίσκεψη του Προέδρου του ΠΑΣΑΠ Β. Μηνούδη, στο πλαίσιο των επαφών με όλες τις ομάδες και της υλοποίησης του προγράμματος #PROtectIntegrity της EUAthletes.

Παίκτης της Κηφισιάς ο Πέδρο Ρεκ.
    19/09/2018 • 18:44

Παίκτης της Κηφισιάς ο Πέδρο Ρεκ

Ο Αθλητικός Όμιλος Πετοσφαίρισης Κηφισιάς ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας του με τον αθλητή Πέδρο Ρεκ για την αγωνιστική περίοδο 2018-19.

Ο Παντελής Ταρνατόρος
    16/09/2018 • 15:40
      Δεύτερη ήττα για την ομάδα βόλεϊ του ΠΑΟΚ στο φιλικό τουρνουά στη Σερβία
      16/09/2018 • 11:36

Ήττα ΠΑΟΚ στο τάι μπρέικ

Στο δεύτερο φιλικό που έδωσε ο "Δικέφαλος" στη Σερβία, απέναντι στη Βοϊβοντίνα, στάθηκε καλά, όμως, έχασε στις λεπτομέρειες 3-2 σετ

19/09/2018 • 10:52