ΟλυμπιακόςΠΑΟΚΦοίνικας ΣύρουΑ.Ο.Π  ΚηφισιάςΗρακλήςΠαμβοχαικόςΕθνικός ΑλεξανδρούποληςΠαναθηναϊκόςΑΕΚΑΕ Κομοτηνής
      21/01/2019 • 20:22
      Παμβοχαϊκός
      20/01/2019 • 21:40

Τρίτος ο Φοίνικας, 3-0 τον Παμβοχαικό

Mε τον νεοαποκτηθέντα Φινλανδό διαγώνιο Σαμούλι Καϊσλασάλο να μπαίνει στα παπούτσια του απερχόμενου σταρ Τόμισλαβ Ντόκιτς, ο Φοίνικας επιβλητικός και ουσιαστικός έφθασε άνετα στη νίκη με 3-0 σετ επί του Παμβοχαικού.

Ηρακλής, πανηγυρική
        20/01/2019 • 19:50

Ποπόφ και πρόστιμο στον Ηρακλή

Μέρα εξελίξεων η σημερινή στον Ηρακλή. Η διοίκηση του "γηραιού" συγκάλεσε έκτακτο διοικητικό συμβούλιο αποφάσισε να επιβάλλει πρόστιμο σε παίκτες και προπονητικό τιμ λόγω της ήττας και κυρίως της κάκιστης χθεσινής εμφάνισης στην Κηφισιά.

Κηφισιά
          19/01/2019 • 23:04

Η Κηφισιά "τρόμαξε" και τον Ηρακλή

Με 17 μπλοκ και κορυφαίο τον Ολλανδό Λάανε η Κηφισιά έκανε επίδειξη δύναμης και κόντρα στον Ηρακλή τον οποίο νίκησε 3-0 σετ (25-19, 25-21, 25-16) και με δύο καθαρά τρίποντα εκτοξεύτηκε στη βαθμολογία της Volley League.

ΠΑΟΚ
          19/01/2019 • 22:45

ΠΑΟΚ 64 λεπτών, 3-0 την Κομοτηνή

Μόλις 64 λεπτά χρειάστηκε ο ΠΑΟΚ για να νικήσει άνετα 3-0 σετ (25-14, 25-18, 25-14) συνεχίζοντας την αήττητη πορεία του μέσα στο 2019.

Παοκ
          19/01/2019 • 21:52

Περίπατος ΠΑΟΚ με Κομοτηνή

Ο ΠΑΟΚ μέσα σε 64 λεπτά ολοκλήρωσε τη νίκη του επί της Κομοτηνής με 3-0 σετ και πήρε εύκολα ένα ακόμα τρίποντο συνεχίζοντας την αήττητη πορεία του μέσα στο 2019.

Κηφισιά
            19/01/2019 • 21:46
              Νιλς Κλαπβάικ
              18/01/2019 • 18:15

MVP με το καλημέρα!

Δεν περίμενε πολύ καιρό ο Νιλς Κλαπβάικ, για να διακριθεί στο Ελληνικό πρωτάθλημα...

Ο προπονητής του ΠΑΟΚ, Σάκης Ψάρρας, επιθυμεί να βλέπει συνεχή πρόοδο από την ομάδα του
              18/01/2019 • 10:11

Ψάρρας: "Θέλω συνεχή πρόοδο!"

Ο προπονητής του ΠΑΟΚ επιθυμεί να δει αγωνιστική βελτίωση από την ομάδα του στον αυριανό (19/1) εντός έδρας αγώνα με αντίπαλο την Κομοτηνή