ΟλυμπιακόςΠΑΟΚΦοίνικας ΣύρουΑ.Ο.Π  ΚηφισιάςΗρακλήςΠαμβοχαικόςΕθνικός ΑλεξανδρούποληςΠαναθηναϊκόςΑΕΚΑΕ Κομοτηνής

Άνω κάτω και τη Μίκρα έκανε ο Αλέξανδρος Ράπτης. Ο νεαρός ακραίος, πρωτοεμφανιζόμενος στην Volleyleague, έσπασε τα κοντέρ στην Θεσσαλονίκη και με 31 δικούς του πόντους έσπρωξε τον Παναθηναϊκό σε μια ανατροπή από το παρελθόν κόντρα στον Ηρακλή.

Εθνικός Αλεξανδρούπολης
17/11/2018 • 22:04

Και ξανά προς τη δόξα τραβά ο Εθνικός

Διπλή επιτυχία για τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης. Και πήρε το πρώτο τρίποντο της σεζόν με 3-0 σετ (25-20, 25-22, 25-18) επί της Κηφισιάς και «βύθισε» ακόμη περισσότερο την αντίπαλό του στον πυθμένα της βαθμολογίας.

Ολυμπιακός, βόλεϊ
17/11/2018 • 21:17

Πέρασε από το Βραχάτι ως πρωταθλητής ο Ολυμπιακός

Με τους ακραίους του Κουμεντάκη και Ράουβερντινκ να κρατάνε την υποδοχή και να είναι αποτελεσματικοί στην επίθεση ο Ολυμπιακός πέρασε για μια ακόμη χρονιά από το Βραχάτι επικρατώντας με 3-1 σετ (25-21, 25-22, 17-25, 25-20) του Παμβοχαϊκού.

Φοίνικας Σύρου
17/11/2018 • 20:55
Ο Δημήτρης Μούχλιας
14/11/2018 • 23:17
Η εκπομπή «Στο Φιλέ» στο Novasports.gr
13/11/2018 • 18:53
    Βόμβα με Μπενγκολέα στην Αλεξανδρούπολη.
    13/11/2018 • 17:32
    Σε …πρώτο χρόνο ο Παναθηναϊκός, 3-0 την Κομοτηνή.
    12/11/2018 • 20:10
    Από το Κηφισιά-Φοίνικας
    10/11/2018 • 23:53

«Πειρατικό» ο Φοίνικας στην Κηφισιά

Με τους Εβάντρο και Χήρα να κάνουν την διαφορά και καθοριστικό τον Λέσκοφ ο Φοίνικας Σύρου πέτυχε την δεύτερη σερί νίκη του στο πρωτάθλημα, πρώτη εκτός έδρας.

Από το ΑΕΚ-Ηρακλής
    10/11/2018 • 23:47

Με Λάππα από τα παλιά. 3-2 η ΑΕΚ τον Ηρακλή

Με τον Ηλία Λάππα να μπαίνει στο τέταρτο σετ και να αλλάζει τη ροή του αγώνα η ΑΕΚ αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ δύο φορές στα σετ κατάφερε να νικήσει 3-2 σετ (23-25, 25-22, 20-25, 25-23, 15-11) τον Ηρακλή και να σημειώσει την δεύτερη νίκη της στο πρωτάθλημα και μάλιστα με το ίδιο σκορ.