Ο Παντελής Ταρνατώρος
24/03/2019 • 09:03

Στα δικαστήρια πάει ο Ταρνατώρος τον ΠΑΟΚ

Ηφαίστειο θυμίζει πλέον το πρωτάθλημα βόλεϊ. Μετά την προσωπική επίθεση του ΤΑΑ ΠΑΟΚ προς τον πρόεδρο της ΕΣΑΠ Παντελή Ταρνατώρο ο τελευταίος απάντησε με μακροσκελή ανακοίνωση.

Οι παίκτες της Κηφισιάς
24/03/2019 • 08:55
Οι Ψάρρας και Χριστοφιδέλης
24/03/2019 • 08:48
Απίστευτες δηλώσεις Ψάρρα και Χριστοφιδέλη.
23/03/2019 • 22:50
Υπόθεση 69 λεπτών για τον ΑΟ Θήρας.
23/03/2019 • 21:27
Μίλησε ο ...Μήλης, 3-1 ο Φοίνικας στην Κομοτηνή.
23/03/2019 • 21:08

Μίλησε ο ...Μήλης, 3-1 ο Φοίνικας στην Κομοτηνή

Με διαγώνιο τον εξαιρετικό Μήλη με 23 πόντους (21/26 επιθέσεις) αντί του Φινλανδού Καϊσλασάλο που έπαιξε ακραίος στη θέση του τιμωρημένου Εβάντρο ο Φοίνικας Σύρου νίκησε στην Κομοτηνή την τοπική ομάδα με 3-1 σετ (20-25, 25-17, 25-17, 25-16) σε αγώνα για την 21η αγωνιστική της Volley League.

Επίθεση ΠΑΟΚ σε Ταρνατώρο και διαιτησία.
23/03/2019 • 20:03

Επίθεση ΠΑΟΚ σε Ταρνατώρο και διαιτησία

Πριν καν ολοκληρωθεί το ντέρμπι του Ολυμπιακού με τον ΠΑΟΚ και με αφορμή την τελευταία αμφισβητούμενη φάση του τρίτου σετ όπου ο ρέφερι Θέμελης έδωσε υπέρβαση στον Ντίμα Φιλίποφ και το σετ και η πρώτη θέση της κανονικής περιόδου πήγε στο Ολυμπιακό, η διοίκηση του Κυπελλούχου εξέδωσε δριμύα ανακοίνωση.

Θρυλική ανατροπή Ολυμπιακού, «αυτοκτονία» ΠΑΟΚ διά χειρός Φιλίποφ.
23/03/2019 • 19:44
Ολυμπιακός-Ηλιούπολη
22/03/2019 • 23:20

Πρώτος σε 47 λεπτά ο Ολυμπιακός

Σαράντα επτά λεπτά πήραν αρκετά στον Ολυμπιακό για να νικήσει άνετα 3-0 σετ (25-8, 25-10, 25-10) νεανικής Ηλιούπολης για την 21η αγωνιστική της Volleyleague γυναικών, εξασφαλίζοντας και το απόλυτο πλεονέκτημα έδρας στα πλέι οφ.

Το παγκόσμιο πρωτάθλημα έρχεται!
22/03/2019 • 20:30
Βουλκίδης
21/03/2019 • 22:09
Ο Αλεξάνταρ Όκολιτς έδωσε το σύνθημα της νίκης στους "ασπρόμαυρους" εν όψει του ερχόμενου εκτός έδρας ντέρμπι κορυφής με τον Ολυμπιακό
20/03/2019 • 10:19

"Μπορούμε να τους νικήσουμε όλους!"

Ο κεντρικός του ΠΑΟΚ, Αλεξάνταρ Όκολιτς, έδωσε τη σύνθημα στους "ασπρόμαυρους" για επικράτηση στο ερχόμενο εκτός έδρας ντέρμπι κορυφής με αντίπαλο τον Ολυμπιακό (23/5)