10/12/2018 • 14:16
Δύσκολο να βγει ο χθεσινός MVP!
09/12/2018 • 11:30

Αναζητώντας MVP!

Ο Αστέρας Τρίπολης ξεχνάει το κακό ξεκίνημα και οφείλει τη νίκη του απέναντι στον ΠΑΣ Γιάννινα σε πολλά πρόσωπα! Γράφει ο Βασίλης Κωνσταντόπουλος.

Πρίντεζης
    08/12/2018 • 22:20

"Αστέρας όπως στη Λιβαδειά" (video)

Και πάλι στο τέλος, όπως και στο παιχνίδι στη Λιβαδειά, ο Αστέρας Τρίπολης πήρε τη νίκη κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα, με τον Ισίδωρο Πρίντεζη να "φωτίζει" τα σημεία που έκριναν το ματς.

Παράσχος
    08/12/2018 • 21:25

Παράσχος: "Βαθμολογική ανάσα" (video)

Ο Αστέρας Τρίπολης είχε μεγαλύτερη διάρκεια από τον ΠΑΣ, σύμφωνα με τον Γιώργο Παράσχο, παίρνοντας εν τέλει μια σπουδαία νίκη από βαθμολογικής άποψης. "Το αποτέλεσμα αδικεί την ομάδα μας" είπε με τη σειρά του ο Γιάννης Πετράκης.

Μάρκο Φερνάντεθ
    08/12/2018 • 21:09

Φερνάντεθ: "Παίρνουμε μεγάλη αυτοπεποίθηση" (video)

Τα συνεχόμενα καλά αποτελέσματα του Αστέρα Τρίπολης, έχουν θετικό αντίκτυπο και στην ψυχολογία των παικτών, όπως είπε μετά το ματς με τον ΠΑΣ Γιάννινα ο Μάρκο Φερνάντεθ, μιλώντας στην κάμερα του novasports. "Βήμα βήμα θα πάμε εκεί που πρέπει" σχολίασε από την άλλη ο Νίκος Παπαδόπουλος.

1-0 ο Αστέρας
    08/12/2018 • 19:21

Buzzer beater με Φερνάντεθ (video)

Με σουτ στην κίνηση μέσα από την περιοχή, ο Μαρκ Φερνάντεθ έδωσε τη νίκη στον Αστέρα Τρίπολης κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα, στο 90ο λεπτό!

Ο Μαρκ Φερνάντεθ
    08/12/2018 • 19:15

Τρία στα τρία ο Αστέρας του Παράσχου (video)

Με γκολ της χρυσής αλλαγής του Παράσχου, Μαρκ Φερνάντεθ, στο τελευταίο λεπτό, ο Αστέρας έκανε νέα νίκη με τον έμπειρο τεχνικό στο τιμόνι. Ο Παπαδόπουλος κράτησε τους Αρκάδες στο πρώτο ημίχρονο που κυριάρχησε ο ΠΑΣ.

Χαμένη ευκαιρία Αθανασιάδη
    08/12/2018 • 18:22
    Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΣ Γιάννινα
    08/12/2018 • 09:51

Με το Novasports.gr στην Τρίπολη

Παρακολουθείστε σε live streaming από τη Web TV του Novasports.gr την αναμέτρηση του Αστέρα Τρίπολης με τον ΠΑΣ Γιάννινα για τη 13η αγωνιστική του ελληνικού πρωταθλήματος (17:15 Novasports1HD).