ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+420 377 221 507
Πάβελ Βρμπα.
31/07/2019 • 13:52

Απολύεται ο Βρμπα

Σύμφωνα με Τσεχικά ΜΜΕ ο τεχνικός της Βικτόρια Πλζεν μετράει ώρες στον πάγκο της ομάδας μετά τη βαριά ήττα από τον Ολυμπιακό.

Ο Πέδρο Μαρτίνς με τον Πάβελ Βρμπα
31/07/2019 • 12:24
Ο έλεγχος των παικτών του Ολυμπιακού!
31/07/2019 • 10:12
Ο Πέδρο Μαρτίνς έμεινε απολύτως ικανοποιημένος από τη νίκη του Ολυμπιακού απέναντι στη Βικτόρια Πλζεν
31/07/2019 • 00:30
Ο Πάβελ Βρμπα απέδωσε στον Ολυμπιακό τα εύσημα για τη νίκη του απέναντι στη Βικτόρια Πλζεν
31/07/2019 • 00:20
Ολυμπιακός, πανηγυρική
30/07/2019 • 23:49
30/07/2019 • 23:20

Λάτιν «πάρτι» πρόκρισης

Καταιγιστικός ο Ολυμπιακός στο δεύτερο ημίχρονο, «σκόρπισε» (4-0) τη Βικτόρια Πλζεν με σκόρερ τους Γκιγιέρμε, Γκερέρο, Σεμέντο και πήρε το εισιτήριο για τον τρίτο προκριματικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ, εκεί όπου θα βρει τη Μπασακσεχίρ.

Ο Σεμέντο
30/07/2019 • 23:16
30/07/2019 • 23:09
Ο Γκερέρο
30/07/2019 • 22:59

Γκολάρα ο Γκερέρο και 2-0 (video)

Ο Ισπανός επιθετικός «χόρεψε» τον προσωπικό του αντίπαλο στο 69ο λεπτό και με πλασέ διπλασίασε τα τέρματα του Ολυμπιακού.

Βλέπουν Ολυμπιακό οι Τσιμιτσέλης και Γερονικολού
30/07/2019 • 22:57
Ο Γκιγιέρμε πανηγυρίζει
30/07/2019 • 22:48

Το «κόλλησε» ο Γκιγιέρμε (video)

Ο Βραζιλιάνος επιθετικός δεν χαρίστηκε δεύτερη φορά στην Βικτόρια Πλζεν και με κεφαλιά στο 51ο λεπτό έβαλε τον Ολυμπιακό μπροστά στο σκορ.

Οπαδοί Ολυμπιακού
30/07/2019 • 22:40
Δοκάρι ο Ολυμπιακός
30/07/2019 • 21:42

Δοκάρι ο Ολυμπιακός (video)

Τεράστια ευκαιρία να ανοίξει το σκορ μόλις στο 2ο λεπτό έχασε ο Ολυμπιακός, με τον Γκιγιέρμε να σημαδεύει το δεξί δοκάρι της Βικτόρια Πλζεν.

Ο Πάβελ Βρμπα
30/07/2019 • 14:56

"UNDER PRESSURE"

Ο Πάβελ Βρμπα είναι ένας προπονητής υπό πίεση. Ποιες είναι οι σκέψεις του για το ματς με Ολυμπιακό!