ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Μπασκόνια
    Πουαριέ, Μπασκόνια
    19/01/2019 • 00:19

Μεγάλη νίκη για την Μπασκόνια (video)

Η Μπασκόνια επικράτησε της Αρμάνι στην Φερνάντο Μπουέσα Αρίνα με 80-75, έφυγε μια νίκη μπροστά και ταυτόχρονα κάλυψε και τη διαφορά της ήττας της με τρεις στον πρώτο αγώνα (93-90) στο Μιλάνο.

O Πουαριέ τη "σπάει"! (video)

Το κάρφωμα της χθεσινής βραδιάς στην Ευρωλίγκα, έρχεται από τη Βιτόρια και το ματς ανάμεσα σε Μπασκόνια και Γκραν Κανάρια, με πρωταγωνιστή τον Βενσάν Πουαριέ.

Ασίστ Βιλδόσα
    11/01/2019 • 23:41

Τι έκανες ρε Βιλδόσα; (video)

Φάση όχι για το top10 της 18ης αγωνιστικής, αλλά ολόκληρης της σεζόν δημιούργησε ο Βιλδόσα στο παιχνίδι της Μπασκόνια με την Γκραν Κανάρια.

Μπασκόνια - Γκραν Κανάρια
    11/01/2019 • 23:17

Ξέσπασε στο δεύτερο ημίχρονο η Μπασκόνια (video)

Η Μπασκόνια δυσκολεύτηκε μόνο για ένα ημίχρονο απέναντι στην συμπατριώτισσα της Γκραν Κανάρια. Οι Βάσκοι επικράτησαν με 83-66 επί των νησιωτών χάρη στο επιμέρους 44-24 στο δεύτερο ημίχρονο.

O Γκρέιντζερ.
    10/01/2019 • 17:20

Εκτός για τρεις μήνες και ο Γκρέιντζερ

Το προβλήματα δεν τελειώνουν ποτέ, όπως φαίνεται, για την Μπασκόνια. Μετά την είδηση ότι θα μείνει έναν μήνα τουλάχιστόν εκτός ο Σενγκέλια, πλέον αποφασίστηκε πως θα χειρουργηθεί ο Γκρέιντζερ, κάτι που σημαίνει ότι κι εκείνος για τους επόμενους 3 μήνες δεν θα είναι διαθέσιμος.

Ο Βάσκος φίλαθλος στο ΣΕΦ.
    09/01/2019 • 20:19

Η...μοναξιά ενός Βάσκου στο ΣΕΦ

Ο...ηρωικός φίλος της Μπασκόνια που έκανε χθες εξέδρα μόνος του για τους φιλοξενούμενους στο ΣΕΦ, διηγήθηκε την περιπέτειά του στην ιστοσελίδα Gasteiz Hoy.

Ο Κώστας Παπανικολάου
    09/01/2019 • 14:05

Το πανηγυρίζει ακόμα ο "Παπ"! (photo)

Ο Κώστας Παπανικολάου ανέβασε φωτογραφία στο instagram, αποδεικνύοντας πως δεν έχει σβήσει ακόμα η χαρά της νίκης επί της Μπασκόνια!

Ο Ματ Τζάνινγκ
    08/01/2019 • 23:40
    Ο Παπανικολάου πανηγυρίζει
    08/01/2019 • 23:12

Παντουνικολάου! (video)

Ο Παπανικολάου ντύθηκε Σπανούλης και με 6/7 τρίποντα οδήγησε τον Ολυμπιακό στη νίκη επί της Μπασκόνια με 91-87 στην παράταση.