ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+30 (210) 6540088
Μεγάλη νίκη για Χολαργό
27/10/2018 • 18:02

Μεγάλη νίκη για τον Χολαργό!

Ο Χολαργός πανηγύρισε μία σπουδαία νίκη κόντρα μάλιστα σε μία από τις δυνατότερες ομάδες του πρωταθλήματος, τον ΠΑΟΚ, με σκορ 74-68.

Ο Διονύσης Σκουλίδας
26/10/2018 • 21:47
Μια ήρεμη ατμόσφαιρα από ανθρώπους κάθε ηλικίας θέλει στους εντός έδρας αγώνες του ο Χολαργός
26/10/2018 • 14:48
Ο Άρης Λυκογιάννης
20/10/2018 • 19:56

Λυκογιάννης: "Μπήκαμε νωθροί στο δεύτερο"

Ο προπονητής του Χολαργού, Άρης Λυκογιάννης, τόνισε ότι η ομάδα του πλήρωσε το κακό ξεκίνημα στο δεύτερο ημίχρονο, ενώ πλέον σκέφτεται το επόμενο παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ.

Γκρέι
20/10/2018 • 18:33

Οι 50 αποχρώσεις του Γκρέι

Τρίτη νίκη σε τρία παιχνίδια για το Περιστέρι που νίκησε και τον Χολαργό με 71-62. Το παιχνίδι ήταν ντέρμπι στο πρώτο ημίχρονο, όμως, από το ξεκίνημα του δευτέρου μέρους και έπειτα ο Γκρέι φρόντισε να κάνει τη ζωή της ομάδας του εύκολη!

Χολαργός: «Γράψε μαζί μας ΙΣΤΟΡΙΑ»

Μετά τις δύο ελπιδοφόρες εμφανίσεις απέναντι στον Ολυμπιακό σε πρωτάθλημα και κύπελλο, ο Χολαργός μπαίνει για τα καλά στη μάχη του πρωταθλήματος και καλεί τον κόσμο του να γεμίσει το γήπεδο απέναντι στον Κολοσσό Ρόδου.

Ο Βασίλης Σπανούλης
08/10/2018 • 12:08
Μιλουτίνοφ στο Ολυμπιακός - Χολαργός 2
07/10/2018 • 18:54

Διπρόσωπος ο Ολυμπιακός, 88-78 τον Χολαργό

Ο Ολυμπιακός ήταν χάρμα οφθαλμών για ένα ημίχρονο αλλά παρουσίασε μεγάλα κενά διαστήματα στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος απέναντι στον Χολαργό. Κυριαρχική εμφάνιση από τον Μιλουτίνοφ με 24 πόντους, 7 ριμπάουντ, 3 κλεψίματα και 12 κερδισμένα φάουλ, άποντος ο Σπανούλης (0/6 σουτ, 6 ασίστ), αρνητικός ο Πρίντεζης (5π, 2/8 σουτ, 1/6 βολές).

Ο Βλάντο Γιάνκοβιτς στο Ολυμπιακός - Χολαργός
04/10/2018 • 20:27
Μιλουτίνοφ στο Ολυμπιακός - Χολαργός
04/10/2018 • 19:52

Ομαδικός ο Ολυμπιακός, 85-70 τον Χολαργό

Με την ομαδικότητα να ξεχωρίζει (27 ασίστ) και τους Πρίντεζη (18π) – Μιλουτίνοφ(12) - ΛεΝτέι (11π) να μην έχουν αντίπαλο κάτω από τα καλάθια, ο Ολυμπιακός επικράτησε άνετα του Χολαργού και πέρασε στην επόμενη φάση του κυπέλλου. Ξεχώρισε ο Γιάνκοβιτς για την ομάδα του Λυκογιάννη, που άντεξε ένα ημίχρονο.