ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Πανναξιακός ΑΟΝ
    "Ερυθρόλευκη" δυναστεία
    01/05/2019 • 20:30

Το 7ο του συνεχόμενο νταμπλ πανηγύρισε ο Ολυμπιακός. Παρουσία 1200 φίλων του και του διοικητικού του ηγέτη Βαγγέλη Μαρινάκη, νίκησε και στον 3ο τελικό 3-0 σετ (25-23, 25-15, 25-14) τον Πανναξιακό και σήκωσε την 15η εγχώρια κούπα τα τελευταία 8 χρόνια.

Ο Νίκος Κατσιούρας με την κυρία Μαρία
    25/04/2019 • 16:40

Ο Ολυμπιακός τίμησε την κυρία Μαίρη

Όταν πριν από 15 περίπου μέρες το novasports.gr έφερε στο φως την ανθρώπινη ιστορία της κυρίας Μαρίας Δελημάρη, της πιο πιστής οπαδού στο φιλέ, δεν ήταν λίγοι εκείνοι που είχαν ευαισθητοποιηθεί και ήθελαν να της αποδώσουν την ελάχιστη τιμή που έπρεπε.

Πανναξιακός Ολυμπιακός
    24/04/2019 • 21:17
    Άνοιξε το σκορ ο Ολυμπιακός.
    20/04/2019 • 20:27

Άνοιξε το σκορ ο Ολυμπιακός

Με τέσσερις διψήφιες σκόρερ και την Χριστοδούλου να μοιράζει υπέροχα ο Ολυμπιακός άνοιξε το σκορ στους τελικούς της Volleyleague κόντρα στον Πανναξιακό στο «Μελίνα Μερκούρη» του Ρέντη.

Η κυρία Μαρία νίκησε τον καρκίνο στην εξέδρα…
    11/04/2019 • 15:24

Η εικόνα της με γουρλωμένα μάτια στην εξέδρα καθηλώνει. Δεν μπορείς να φανταστείς πως μια κυρία ετών 64 παίρνει ζωή από το γήπεδο. Η ιστορία της είναι περισσότερο συγκλονιστική από την φωτογραφία…

Χαλαρό... τρίποντο του Πανναξιακού

Με τους Αθηναίους Ναξιώτες να βρίσκονται στην εξέδρα ο Πανναξιακός νίκησε στο κλειστό της Ηλιούπολης με 3-0 σετ (25-10, 25-12, 25-16)τον τοπικό ΓΣ και ανέβηκε προσωρινά στη δεύτερη θέση της βαθμολογίας της Volleyleague Γυναικών.

Πανναξιακός
    20/02/2019 • 22:22

«Έβρεξε» άσσους στη Νάξο

Με 12 άσσους και εκμεταλλευόμενος τα 23 λάθη της αντιπάλου ο Πανναξιακός επικράτησε άνετα 3-0 σετ (25-11, 25-19, 25-16) της Κορίνθου και πρόσθεσε το όνομα του στις 8 ομάδες του Κυπέλλου Ελλάδας που θα μονομαχήσουν για την είσοδό τους στο final-4 των Σερρών (5-6 Απριλίου).

Πανναξιακός
    16/02/2019 • 22:57

Έπιασε 13άρι ο Πανναξιακός

Το δικό του 13άρι σε 16 συνολικά αγώνες πέτυχε ο Πανναξιακός. Η ομάδα της Νάξου με όπλο το σερβίς (10-2 οι άσσοι), το μπλοκ (8-1) και την 13άρα Αλεξάντρα Ριντ νίκησε άνετα το ελλιπές Μαρκόπουλο στη Νάξο με 3-0 σετ (25-08, 25-18, 25-13).

ΑΟ Θήρας
    02/02/2019 • 23:10

«Αφεντικό» στις Κυκλάδες ο ΑΟ Θήρας, 3-1 τον Πανναξιακό

Σε καταπληκτική ατμόσφαιρα που δημιούργησαν 800 φίλοι του στο σχεδόν γεμάτο κλειστό γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ της Σαντορίνης ο ΑΟ Θήρας επικράτησε στο ντέρμπι των Κυκλάδων με 3-1 σετ (24-26, 25-22, 25-21, 25-21) του Πανναξιακού και τον προσπέρασε στη δεύτερη θέση της Volleyleague.

Ολυμπιακός, βόλεϊ γυναικών
    02/12/2018 • 20:45

Ο καλύτερος Ολυμπιακός 3-0 τον Πανναξιακό

Στην καλύτερή του φετινή εμφάνιση στο πρωτάθλημα, ο Ολυμπιακός με MVP την αρχηγό του, Στέλλα Χριστοδούλου (9 π., 2 άσσοι, 1 μπλοκ) και τοπ σκόρερ την Σάσκια Χίπε (20π., 49% αποτελεσματικότητα στην επίθεση) επιβλήθηκε 3-0 σετ (25-11, 25-17, 26-24) του Πανναξιακού ο οποίος υποχρεώθηκε στην πρώτη ήττα στην φετινή Volleyleague.

Κυρίαρχος στο ντέρμπι των Κυκλάδων ο Πανναξιακός

Με τις Ριντ και Βεργίδου σε μεγάλη μέρα ο Πανναξιακοός διατήρησε το αήττητο σερί του στο πρωτάθλημα πανηγυρίζοντας νίκη με 3-0 σετ (25-23, 25-13, 25-14) επί του Α. Ο. Θήρας στη Νάξο για την 3η αγωνιστική της Volleyleague γυναικών.