Το σχόλιο του Άγγελου Στυλιάδη, ο οποίος περιέγραψε την αναμέτρηση Αστέρας Τρίπολης – Απόλλων Σμύρνης για λογαριασμό των καναλιών Novasports.

Τόνσο - Κοντοές
    22/09/2018 • 21:55

Κοντοές: «Μέχρι το 10' είχε κριθεί το παιχνίδι» (video)

Αμέσως μετά τη λήξη της αναμέτρησης του Αστέρα Τρίπολης με τον Απόλλωνα Σμύρνης, ο Γιάννης Κοντοές μίλησε για την εικόνα της ομάδας του, το νέο προπονητή και αποκάλυψε που κρίθηκε το ματς εις βάρος του Απόλλωνα.

Ο Αλμπέρτο Μοντεαγούδο
    22/09/2018 • 21:37
    22/09/2018 • 21:33
    Ο Νίκος Βαφέας
    22/09/2018 • 21:02

Βαφέας: "Είμαστε καλύτερα από πριν"

Ο Απόλλων γνώρισε μία ακόμη ήττα, κάνοντας απογοητευτικό ξεκίνημα, παρόλ’ αυτά ένας από τους νέους ποδοσφαιριστές του, ο Νίκος Βαφέας παραμένει αισιόδοξος.

Οι παίκτες του Αστέρα Τρίπολης πανηγυρίζουν
    22/09/2018 • 20:10

Παράσταση για ένα ρόλο (video)

Με δυο γκολ στο πρώτο δεκάλεπτο, Κυριακόπουλος στο 4' και Μανιάς στο 10', ο Αστέρας τρίπολης νίκησε 2-0 τον Απόλλωνα Σμύρνης και βρήκε τους πρώτους του βαθμούς στο φετινό πρωτάθλημα.

Ο Μανιάς πανηγυρίζει.
    22/09/2018 • 18:45

«Εκτέλεσε» ο Μανιάς (video)

Ο Αστέρας Τρίπολης παίρνει σημαντικό προβάδισμα δύο γκολ στο δεκάλεπτο του αγώνα με τον Απόλλωνα Σμύρνης χάρη σε γκολ του Μανιά.

Ο Κυριακόπουλος πανηγυρίζει.
    22/09/2018 • 18:35
    Η προπόνηση του Απόλλωνα
    21/09/2018 • 14:57

Ξαφνικό πρόβλημα με Κύργια, στην αποστολή ο Γκαρός

Πρόβλημα της τελευταίας στιγμής προέκυψε στον Απόλλωνα Σμύρνης, αφού ο Μιχάλης Κύργιας τραυματίστηκε στην τελευταία προπόνηση της "Ελαφράς Ταξιαρχίας" και θα απουσιάσει από το ματς με τον Αστέρα Τρίπολης.