Οι παίκτες του Ολυμπιακού μετά την εκτός έδρας νίκη επί της Μασακσεχίρ
08/08/2019 • 00:59
Η αγκαλιά στον Σα
07/08/2019 • 23:19

Η «ερυθρόλευκη» αγκαλιά στον Σα (video)

Ο Ζοζέ Σα ήταν ο μεγάλος πρωταγωνιστής στην Κωνσταντινούπολη, με το πέναλτι που απέκρουσε στις καθυστερήσεις και οι συμπαίκτες του το αναγνώρισαν και με το παραπάνω.

Απόκρουση Σα
07/08/2019 • 22:52

«Όρθιος» με Σα (video)

Ο Ζοζέ Σα ήταν ο άνθρωπος της τελευταίας στιγμής για τον Ολυμπιακό, καθώς απέκρουσε πέναλτι στις καθυστερήσεις και διατήρησε τη νίκη για την ομάδα του.

Ολυμπιακός, πανηγυρική
07/08/2019 • 22:41

Βλέπει... Πόρτο με Μασούρα και Σα (video)

Ο Μασούρας έδειξε τον δρόμο, ο Σα τον κράτησε όρθιο στις καθυστερήσεις και ο Ολυμπιακός πέρασε νικηφόρα (0-1) από την Κωνσταντινούπολη επί της Μπασακσεχίρ, κάνοντας σημαντικό βήμα πρόκρισης στα play offs του Champions League, εκεί που πιθανότατα θα βρει την Πόρτο.

07/08/2019 • 22:27

Κατέβασε... ρολά ο Σα (video)

Ο Πορτογάλος τερματοφύλακας κράτησε όρθιο τον Ολυμπιακό, όταν στο 71’ εξουδετέρωσε δύσκολο σουτ του Βίσκα.

Ο Μασούρας πανηγυρίζει
07/08/2019 • 22:11

Το «κάρφωσε» ο Μασούρας (video)

Ο Ολυμπιακός «χτύπησε» στην κόντρα-επίθεση και βρήκε τον δρόμο προς τα δίχτυα στο 53', με τον Βαλμπουενά να σεντράρει από δεξιά και τον Μασούρα να σημαδεύει σωστά με κεφαλιά.

Ο Μαρινάκης στο πλευρό του Ολυμπιακού

Ο πρόεδρος των Πειραιωτών θα δώσει το «παρών» στον αγώνα του Ολυμπιακού στην Κωνσταντινούπολη με την Μπασακσεχίρ για τον τρίτο προκριματικό γύρο του Champions League.