ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
ΠΑΟΚ
    Κομοτηνή - ΠΑΟΚ, βόλεϊ ανδρών
    20/10/2018 • 22:33

Η Κομοτηνή «έκλεψε» βαθμό από τον ΠΑΟΚ

Η πρώτη έκπληξη της σεζόν στην 51η έκδοση της Volleyleague έγινε στην Κομοτηνή. Ο ΠΑΟΚ νίκησε με 3-2 σετ (25-23, 24-26, 25-21, 23-25, 15-9) αλλά «πλήρωσε» με απώλεια ενός βαθμού την επιλογή του να ξεκουράσει τον «μπόμπερ» του Δημήτρη Τζούριτς.

Η ομάδα βόλεϊ του ΠΑΟΚ
    17/10/2018 • 22:44

Ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε για τον ΠΑΟΚ

O ΠΑΟΚ, με συνοπτικές διαδικασίες, «καθάρισε» την υπόθεση πρόκριση στη β΄ προκριματική φάση του Τσάμπιονς Λιγκ επικρατώντας και στο δεύτερο ματς της ουγγρικής Καζνιμπάρτσικα αυτή τη φορά με 3-0 σετ (25-16, 25-12, 25-19).

Οι παίκτες του ΠΑΟΚ
    17/10/2018 • 12:08

Έτοιμος για πρόκριση ο ΠΑΟΚ

Ο ΠΑΟΚ υποδέχεται την Καζνιμπάρτσκικα στο κλειστό της Πυλαίας, στη ρεβάνς της νίκης του 3-2 στην Ουγγαρία για το Champions League του βόλεϊ (19:00).

Για τη νίκη-πρόκριση ο ΠΑΟΚ
    17/10/2018 • 06:00
    Σπουδαία νίκη πήρε ο ΠΑΟΚ απόψε (8/10) στην Ουγγαρία, κάνοντας βήμα πρόκρισης στον επόμενο προκριματικό γύρο του Champions League
    08/10/2018 • 23:06

Νίκη-μισή πρόκριση ο ΠΑΟΚ

Οι "ασπρόμαυροι" επικράτησαν απόψε (8/10) στην Ουγγαρία επί της Καζινμπάρσικα στο τάι μπρέικ (2-3) και έκαναν το πρώτο βήμα για πρόκριση στο δεύτερο προκριματικό γύρο του Champions League

ΠΑΟΚ, βόλεϊ ανδρών
    02/10/2018 • 21:15

Sweep ο ΠΑΟΚ με Τζούριτς, έρχεται ημιτελικός με τον Ολυμπιακό

Με τον Δημήτρη Τζούριτς να …αγριεύει ο ΠΑΟΚ νίκησε και τον τρίτο του αγώνα στον Α΄ όμιλο του League Cup με 3-0 σετ (25-15, 25-16, 25-23) και επιστρέφει ατσαλάκωτος (χωρίς να χάσει σετ σε 3 ματς) στα ημιτελικά του θεσμού μετά την περσινή του απουσία.

Απολύτως ικανοποιημένο άφησε τον προπονητή του ΠΑΟΚ, Σέρτζιο Στάνκου, η εμφάνιση κόντρα στον Εθνικό Αλεξανδρούπολης
    01/10/2018 • 05:15

Στάνκου: "Απολύτως ικανοποιημένος!"

Ο προπονητής του ΠΑΟΚ τόνισε μετά τη νίκη επί του Εθνικού Αλεξανδρούπολης ότι η ομάδα του βαδίζει στο σωστό δρόμο τη δεδομένη χρονική στιγμή

ΠΑΟΚ
      30/09/2018 • 21:59

Δεν χάνει σετ ο ΠΑΟΚ

Με αποτελεσματικό Μαρκέζ, 11 λιγότερα λάθη και καλύτερος σε όλες τις στατιστικές κατηγορίες ο ΠΑΟΚ επικράτησε με 3-0 σετ (25-22, 25-20, 25-14) του Εθνικού Αλεξανδρούπολης στον δεύτερο αγώνα του ομίλου League Cup.

ΠΑΟΚ - ΑΕ Κομοτηνής
      29/09/2018 • 20:19

Με 19 του Τζούριτς, 3-0 ο ΠΑΟΚ

Σε 66 λεπτά και με 66% αποτελεσματικοτητα στην επίθεση από τον Τζούριτς (19 πόντους) ο ΠΑΟΚ νίκησε στο Παλατάκι 3-0 σετ(25-12, 25-19, 25-20) τον ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής στην πρεμιέρα του Α΄ομίλου στο Λιγκ Καπ Νίκος Σαμαράς.

Ο Δημήτρης Τζούριτς
      24/09/2018 • 08:55

Με Τζούριτς και Γκόρτσιανουκ 3-2 ο ΠΑΟΚ

Με τον Δημήτρη Τζούριτς να έχει 25 πόντους και τον Ζένια Γκόρτσανιουκ να προσθέτει 22, ο ΠΑΟΚ νίκησε 3-2 (25-13, 25-21, 23-25, 21-25, 15-11) την Χάλκμπανκ και κατέλαβε την δεύτερη θέση στο 1ο Διεθνές τουρνουά βόλεϊ Θεσσαλονίκη που διοργάνωσε στο κλειστό της Πυλαίας.

ΠΑΟΚ, βόλεϊ
      22/09/2018 • 22:37

Bomba ΠΑΟΚ, 3-0 την CSM

Με τον la Bomba Μαρκέζ να έχει 13 πόντους και ανά είναι πρώτος σκόρερ ο ΠΑΟΚ επικράτησε άνετα 3-0 σετ (25-19, 25-17, 26-24) της Ρουμανικής CSM Βουκουρεστίου στον δεύτερο αγώνα του 1ου διεθνούς τουρνουά που φιλοξενείται στην Θεσσαλονίκη.

ΠΑΟΚ, Βόλεϊ
      21/09/2018 • 23:11
        Ξεκινά την Παρασκευή το τουρνουά του ΠΑΟΚ.
        20/09/2018 • 13:56
        Σε τουρνουά στο Νόβι Σαντ ο ΠΑΟΚ
        16/09/2018 • 18:52
          Δεύτερη ήττα για την ομάδα βόλεϊ του ΠΑΟΚ στο φιλικό τουρνουά στη Σερβία
          16/09/2018 • 11:36

Ήττα ΠΑΟΚ στο τάι μπρέικ

Στο δεύτερο φιλικό που έδωσε ο "Δικέφαλος" στη Σερβία, απέναντι στη Βοϊβοντίνα, στάθηκε καλά, όμως, έχασε στις λεπτομέρειες 3-2 σετ

10/10/2018 • 10:36