ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus

Ο Αντουάν Γκριεζμάν αποκάλυψε τις δυσκολίες που αντιμετώπισε κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού και μέχρι να αποφασίσει για το αν θα παραμείνει στην Ατλέτικο Μαδρίτης ή αν θα αποχωρήσει με προορισμό την Μπαρτσελόνα.

Εύκολη νίκη για την Ατλέτικο επί της Χετάφε με 2-0
22/09/2018 • 21:39

Εύκολα 2-0 η Ατλέτικο Μαδρίτης

Εύκολο απόγευμα είχε η Ατλέτικο Μαδρίτης στη Χετάφε και με πρωταγωνιστή τον Λεμάρ έφυγε με τους τρεις βαθμούς της νίκης

Ατλέτικο με ανατροπή από ημίχρονο

Η Ατλέτικο Μαδρίτης νίκησε με 2-1 την Μονακό στο Λουί Ντε ανατρέποντας το 1-0 του Γκράντσιρ χάρη σε δύο γκολ των Ντιέγκο Κόστα και Χιμένεθ πριν βγει το ημίχρονο.

Ο Σέρχιο Ράμος τα...έψαλε στον Αντουάν Γκριεζμάν!
18/09/2018 • 17:23
Ο Μπέιλ είχε πετύχει χατ τρικ στο Μιλάνο
18/09/2018 • 10:44

Τα φώτα σε Μιλάνο και ''Πριγκηπάτο''

Μεγάλα παιχνίδια περιλαμβάνει το πρόγραμμα της πρεμιέρας στον πρώτο και δεύτερο όμιλο της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης. Η Ίντερ επιστρέφει στη διοργάνωση και φιλοξενεί τη Τότεναμ, η αήττητη Μπαρτσελόνα υποδέχεται τη PSV, η Ντόρτμουντ δοκιμάζεται στο Μπριζ και η Μονακό παίζει με την Ατλέτικο.

Προσπάθεια του Γκριεζμάν στον αγώνα της Ατλέτικο με την Εϊμπάρ
15/09/2018 • 15:55

Ισοπαλία σα νίκη για την Ατλέτικο

Με γκολ στο τέταρτο και τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων η Ατλέτικο ισοφάρισε σε 1-1 την Εϊμπάρ και γλίτωσε από ήττα στο «Μετροπολιτάνο» για το ισπανικό πρωτάθλημα.

Ο Λούκας Ερνάντες
15/09/2018 • 12:55
Ο Σαούλ Νίγκεθ
14/09/2018 • 10:13
Ντιέγκο και Τζιοβάνι Σιμεόνε
12/09/2018 • 19:41

Σιμεόνε: «Δεν θα υπογράψω ποτέ τον γιο μου»

Ο Τζιοβάνι Σιμεόνε εντυπωσίασε στο φιλικό της Αργεντινής με τη Γουατεμάλα, σκοράροντας μάλιστα και το πρώτο του γκολ με την Εθνική Ανδρών, όμως ο πατέρας του, Ντιέγκο απέκλεισε το ενδεχόμενο να τον πάρει κάποια στιγμή στην ομάδα που θα προπονεί.