02/05/2019 • 11:53
Βρήκε τις απαντήσεις στο τέλος η Σάλτσμπουργκ
24/04/2019 • 21:58

Το γύρισε σε επτά λεπτά η Σάλτσμπουργκ

Ακόμη ένα βήμα προς την κατάκτηση του έκτου διαδοχικού τίτλου στην Αυστρία έκανε η Σάλτσμπουργκ, επικρατώντας με 3-1 της Βολφσμπέργκερ στα πλέι οφς της Μπουντεσλίγκα στην Αυστρία

Η Μίλαν νίκησε με ένα εύστοχο χτύπημα πέναλτι τη Λάτσιο πρόσφατα για την Serie A
24/04/2019 • 07:59

Ντέρμπι λεπτομερειών σε Μιλάνο, Βρέμη. Φαβορί "Σίτι", Σάλτσμπουργκ και Φέγενορντ

Σε ασυνήθιστες συνθήκες το ντέρμπι του Μάντσεστερ, πολύ πιο ανταγωνιστικά τα ματς κυπέλλου σε Μιλάνο και Βρέμη. Στην Ισπανία οι φιλοξενούμενοι είναι σε θέση να συμβάλλουν στην παραγωγικότητα των αναμετρήσεων της Μαδρίτης και της Λεβάντε με την Μπέτις

Στις 18 Ιουνίου η κλήρωση του Ολυμπιακού στο Τσάμπιονς Λιγκ.
14/04/2019 • 20:04

Σοβάρεψε και νίκησε η Σάλτσμπουργκ (video)

Η Στούρμ προηγήθηκε στο πρώτο ημίχρονο με τον Λέμα, όμως η πρωτοπόρος Σάλτσμπουργκ με τρία γκολ σε 17 λεπτά έκανε την ανατροπή μένοντας για 41ο ματς αήτττη στην έδρα της.

Έτοιμος για νέες προκλήσεις ο Μάριτς.
11/04/2019 • 14:16

Ένας blogger έτοιμος για Μπουντεσλίγκα

Ο Μάρκο Ρόζε μετακομίζει το καλοκαίρι από το Ζάλτσμπουργκ στο Γκλάντμπαχ και παίρνει μαζί τον Ρενέ Μάριτς, τον blogger που έγινε βοηθός προπονητή.

O Mάρκο Ρόζε.
10/04/2019 • 14:54
Νίκη τίτλου πανηγύρισε η Ζάλτσμπουργκ.
07/04/2019 • 20:06
31/03/2019 • 19:54

Έγραψε ιστορία η Σάλτσμπουργκ (video)

Η Σάλτσμπουργκ νίκησε 5-1 την Αούστρια Βιέννης και παρέμεινε αήττητη για 40ο παιχνίδι εντός έδρας στην Μπουντεσλίγκα. Έσπασε το στοιχειωμένο ρεκόρ των 39 αγώνων της Βάκερ Ίνσμπρουκ που κρατούσε απο το 1984!!!

17/03/2019 • 20:21