ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+43 (662) 433 332
Ο Νταμπούρ έφτασε τα 17 γκολ στο πρωτάθλημα
14/04/2019 • 20:04

Σοβάρεψε και νίκησε η Σάλτσμπουργκ (video)

Η Στούρμ προηγήθηκε στο πρώτο ημίχρονο με τον Λέμα, όμως η πρωτοπόρος Σάλτσμπουργκ με τρία γκολ σε 17 λεπτά έκανε την ανατροπή μένοντας για 41ο ματς αήτττη στην έδρα της.

Έτοιμος για νέες προκλήσεις ο Μάριτς.
11/04/2019 • 14:16

Ένας blogger έτοιμος για Μπουντεσλίγκα

Ο Μάρκο Ρόζε μετακομίζει το καλοκαίρι από το Ζάλτσμπουργκ στο Γκλάντμπαχ και παίρνει μαζί τον Ρενέ Μάριτς, τον blogger που έγινε βοηθός προπονητή.

O Mάρκο Ρόζε.
10/04/2019 • 14:54
Νίκη τίτλου πανηγύρισε η Ζάλτσμπουργκ.
07/04/2019 • 20:06
31/03/2019 • 19:54

Έγραψε ιστορία η Σάλτσμπουργκ (video)

Η Σάλτσμπουργκ νίκησε 5-1 την Αούστρια Βιέννης και παρέμεινε αήττητη για 40ο παιχνίδι εντός έδρας στην Μπουντεσλίγκα. Έσπασε το στοιχειωμένο ρεκόρ των 39 αγώνων της Βάκερ Ίνσμπρουκ που κρατούσε απο το 1984!!!

Ακόμα μια νίκη για τη Σάλτσμπουργκ!
17/03/2019 • 20:21
Ο Αρκάντιους Μίλικ
14/03/2019 • 21:42

Στους "8" με ήττα η Νάπολι

Η Σάλτσμπουργκ νίκησε με 3-1 τη Νάπολι, αλλά το 3-0 των Ιταλών από το πρώτο ματς δε μπορούσε να καλυφθεί κι έτσι οι "παρτενοπέι" μπορεί να απογοήτευσαν τον Αντσελότι, αλλά έκαναν τη δουλειά.

Στο ...ρελαντί η Ζαλτσμπουργκ (video)

Με πρωταγωνιστή τον Νταμπούρ που πέτυχε δύο τέρματα, η Ζάλτσμπουργκ επικράτησε 3-0 της Βολφσμπέργκερ σε παιχνίδι για την 20η αγωνιστική της αυστριακής Μπουντεσλίγκα.

Ο Μπερίσα πανηγυρίζει το 1-0.
24/02/2019 • 20:04
Για 56 ματς η Ζάλτσμπουργκ παρέμεινε αήττητη σε όλες τις διοργανώσεις
21/02/2019 • 21:50

Καθάρισε στο πρώτο ημίχρονο η Ζάλτσμπουργκ

Μια καταπληκτική Ζάλτσμπουργκ έπιασε νωρίς από το λαιμό τη Μπριζ και ''καθάρισε'' την πρόκριση από το πρώτο μέρος πετυχαίνοντας τρία γκολ σε 26 λεπτά και με συνολικό σκορ 4-2 προχώρησε στους ''16''.

«Κάηκε» στα 32 η Ζάλτσμπουργκ.
15/02/2019 • 09:39
Η Κλαμπ Μπρυζ πήρε τη νίκη απόψε (14/2) στην έδρα της με σκορ 2-1 απέναντι στη Σάλτσμπουργκ για το Europa League
14/02/2019 • 23:59

Μικρό προβάδισμα για Μπρυζ

Οι Βέλγοι πήραν τη νίκη στο τέλος στο Γιαν Μπρέιντελ με σκορ 2-1 απέναντι στη Σάλτσμπουργκ, στο πρώτο μεταξύ τους παιχνίδι για τους "32" του Europa League, όμως, οι Αυστριακοί πέτυχαν γκολ που μπορεί να αποδειχθεί "χρυσό"