ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Πλατανιάς
    17/09/2011 • 01:33

Πρώτη ήττα...

Την ήττα που ήταν μάλιστα και η πρώτη στα φιλικά παιχνίδια που έχει δώσει έως τώρα στο πλαίσιο της προετοιμασίας του, γνώρισε την Παρασκευή το απόγευμα στις Μουρνιές ο Πλατανιάς από τον Μινώταυρο.

15/09/2011 • 20:10

Φήμες και διαψεύσεις για Νταμπίζα

Έντονη φημολογία υπάρχει τις τελευταίες ημέρες στα Χανιά, σύμφωνα με την οποία ο Νίκος Νταμπίζας θα φορέσει του χρόνου τη φανέλα του Πλατανιά!

15/09/2011 • 02:22

Άλλαξε... αντίπαλο

Φιλικό παιχνίδι με αντίπαλο τον ΟΦΗ προγραμμάτισε για το Σάββατο ο Πλατανιάς.

15/09/2011 • 01:11

«Λευκή» ισοπαλία

Ισόπαλο χωρίς γκολ ολοκληρώθηκε για τον Πλατανιά το φιλικό παιχνίδι της Τετάρτης απέναντι στη Χερσόνησο, το οποίο πραγματοποιήθηκε στο γήπεδο του Μάλεμε.

12/09/2011 • 19:10
    09/09/2011 • 01:11

Παντζιαράς: «Παγκόσμιο φαινόμενο»

Τη δυσαρέσκειά του για την καθυστέρηση που παρατηρείται στην έναρξη του Πρωταθλήματος εξέφρασε ο προπονητής του Πλατανιά, Ανδρέας Παντζιαράς

07/09/2011 • 23:20

Ξέσπασε στην επανάληψη

Τρία γκολ στο δεύτερο ημίχρονο, σφράγισαν για τον Πλατανιά τη νίκη στο φιλικό παιχνίδι με τον Κισαμικό

06/09/2011 • 00:00

Απών μόνο ο Μανουσάκης

Με τη διπλή προπόνηση που πραγματοποιήθηκε πρωί και απόγευμα άρχισε τη Δευτέρα, το εβδομαδιαίο πρόγραμμα για τον Πλατανιά.

04/09/2011 • 19:26

«Τεσσάρα» σε βάρος της Επισκοπής

Αποδίδοντας πολύ καλό ποδόσφαιρο, ο Πλατανιάς αναδείχτηκε νικητής το Σάββατο, σε ένα ακόμα φιλικό παιχνίδι το οποίο εντάσσεται στο πλαίσιο της προετοιμασίας του, με σκορ 4-0 επί της Επισκοπής.

29/08/2011 • 21:10

Ανακοίνωσε Γκονζάλες

Ολοκληρώθηκε και το τυπικό μέρος της απόκτησης του Γκαστόν Χέρμαν Γκονζάλες από τον Πλατανιά.

24/08/2011 • 14:33
      20/08/2011 • 00:53
      17/08/2011 • 19:50
      11/08/2011 • 10:47

Βγαίνουν τα διαρκείας

Σε κυκλοφορία θα τεθούν σε λίγες ημέρες τα εισιτήρια διαρκείας του Πλατανιά για τη νέα αγωνιστική περίοδο.

11/08/2011 • 01:12

Φιλική νίκη επί των Λευκαδίων

Τη δεύτερη νίκη του σε φιλικό παιχνίδι στη Βόρεια Ελλάδα σημείωσε την Τετάρτη το απόγευμα ο Πλατανιάς επικρατώντας με σκορ 4-1 των Λευκαδίων Ημαθίας.