09/06/2019 • 00:59
Ο Μάρκο Βεράτι
09/06/2019 • 00:38

Βεράτι: «Θέλαμε πολύ τη νίκη» (video)

Στο εξαιρετικό πρώτο ημίχρονο απέδωσε την άνετη νίκη της Ιταλίας στο ΟΑΚΑ ο Μάρκο Βεράτι, μιλώντας στην κάμερα των καναλιών Novasports, ενώ αναφέρθηκε και στην προσεχή αναμέτρηση με τη Βοσνία.

Οι Ιταλοί πανηγυρίζουν στο ΟΑΚΑ
08/06/2019 • 23:45

Χαμένη στη διάταξη (video)

Η εθνική ομάδα με απορρυθμισμένη πυξίδα από την αρχή του ματς, δέχθηκε τρία γκολ στο πρώτο ημίχρονο και ηττήθηκε από την Ιταλία με 3-0.

08/06/2019 • 22:29
Το 0-2 του Ινσίνιε
08/06/2019 • 22:27

Γκολάρα ο Ινσίνιε, 0-2 η Ιταλία (video)

Μέσα σε διάστημα λίγων λεπτών από το πρώτο γκολ, η Ιταλία βρήκε για δεύτερη φορά τον δρόμο προς τα δίχτυα με υπέροχο τελείωμα του Ινσίνιε.

Το 1-0 της Ιταλίας
08/06/2019 • 22:23
08/06/2019 • 20:43

Η ενδεκάδα της Ιταλίας

Με το συνηθισμένο 4-3-3 παρατάσσει την Ιταλία ο Ρομπέρτο Μαντσίνι στον αγώνα με την Ελλάδα για τα προκριματικά του Euro 2020.

Ο Κώστας Φορτούνης.
08/06/2019 • 10:17
Ο Κώστας Μανωλάς.
08/06/2019 • 06:10
Αρκετός κόσμος στο ΟΑΚΑ με Ιταλία
08/06/2019 • 02:29

Μετά από αρκετά μεγάλο διάστημα σε αγώνα της Εθνικής Ελλάδας αναμένεται να βρίσκονται πολλοί θεατές στις εξέδρες του Ολυμπιακού Στάδιου.