ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+39 (0571) 934 71
Μεγάλη νίκη για την Έμπολι
17/03/2019 • 18:04

''Ανάσα'' παραμονής για την Έμπολι (video)

Σπουδαία νίκη πέτυχε η Έμπολι κόντρα στη Φροζινόνε και προσπέρασε την Μπολόνια στη μάχη που δίνει για παραμείνει στην κατηγορία.Καπούτο και Πάϊατς σκόραραν στο πρώτο ημίχρονο, έκλεισε το τελικό σκορ ο Βαλτσάνια για τη Φροζινόνε που δύσκολα θα σωθεί.

Αποχαιρέτησε την Τοσκάνη ο Ιακίνι!
13/03/2019 • 17:22
Έστω και με δυσκολίες η Ρόμα επέστρεψε στις νίκες έχοντας τον Ρανιέρι πλέον στον πάγκο της
11/03/2019 • 23:37
Η Κιλμάρνοκ νίκησε φέτος δύο φορές με σκορ 2-1 την Σεντ Μίρεν. Η δυστοκία της, τελευταία, απόψε θα τη δυσκολέψει περισσότερο
11/03/2019 • 16:39

Φαβορί με κίνητρο στην Ιταλία. Προϋποθέσεις για την υπέρβαση στο ματς της Σκωτίας

Φαβορί κόντρα σε ομάδες που θα τις πιέσουν αμυντικά, η Ρόμα και η Άϊντραχτ Φρανκφούρτης. Περισσότερες αγωνιστικές σταθερές για Μετς και Παλέρμο ενώ στο Πέϊσλι της Σκωτίας η Κιλμάρνοκ δοκιμάζεται απέναντι στους "Άγιους" κουβαλώντας δυσμενή στατιστικά

Ένα καταπληκτικό τέρμα πέτυχε ο Κρούνιτς
17/02/2019 • 18:04

Ψυχωμένη η Έμπολι, 3-0 την κακή Σασουόλο (video)

Σημαντική νίκη στην προσπάθεια της να παραμείνει στη Serie A, πέτυχε η Έμπολι. Το συγκρότημα του Τζουζέπε Ιακίνι, θριάμβευσε με σκορ 3-0 της Σασουόλο και «ανέπνευσε» βαθμολογικά.

Ο Καϊσέδο πανηγυρίζει με τους συμπαίκτες του
07/02/2019 • 23:31

Με άγχος στην τετράδα η Λάτσιο (video)

Χωρίς να κάνει καλή εμφάνιση, η Λάτσιο νίκησε δύσκολα 1-0 την Έμπολι! Για δεύτερο συνεχόμενο ματς τη νίκη έδωσε ο Καϊσέδο! Οι Ρωμαίοι προσπέρασαν Ρόμα, Αταλάντα και Μίλαν και μπήκαν στην τετράδα... προσωρινά!

Στην εξέδρα ο Νικολάου (video)

Στην κερδίδα του "Κάρλο Καστελάνι" βρίσκεται ο Δημήτρης Νικολάου, που παρακολουθεί δια ζώσης, τις προσπάθειες της νέας του ομάδας Έμπολι, κόντρα στην Τζένοα.

Στην Ιταλία ο Νικολάου

Στην τελική ευθεία μπαίνει η μετακόμιση του Δημήτρη Νικολάου στην Έμπολι, καθώς ο νεαρός στόπερ βρίσκεται ήδη στην Ιταλία.

Ο Φαρίας έδωσ ε το βαθμό στις καθυστερήσεις
20/01/2019 • 21:05

Ισοπαλία στη Σαρδηνία (video)

Η Έμπολι έφτασε μια ανάσα από το πρώτο της διπλό, όμως ο Φαρίας στις καθυστερήσεις χάρισε το βαθμό στη Κάλιαρι.Ο Παβολέτι είχε ανοίξει το σκορ, Ντι Λορένζο και Ζάιτς είχαν κάνει την ανατροπή.

Ο Κεϊτά Μπαλντέ
29/12/2018 • 18:14

Κάκιστη με λυτρωτή τον Κεϊτά η Ίντερ (video)

Η Ίντερ πραγματοποίησε την χειρότερη ίσως εμφάνιση της σεζόν στην έδρα της Έμπολι, όμως κατάφερε να πάρει το τρίποντο με γκολ του Κεϊτά Μπαλντέ στο δεύτερο ημίχρονο.

Ο Ενκουλού πέτυχε το πρώτο γκολ
26/12/2018 • 20:55

Τα "κανόνια" του Ματζάρι (video)

Η κεφαλιά του Ενκουλού άνοιξε τον δρόμο για τη νίκη της Τορίνο απέναντι στην Έμπολι! Οι κανονιές όμως στο δεύτερο ημίχρονο με τα μακρινά σουτ των Ντε Σιλβέστρι και Φάλκε σφράγισαν εντυπωσιακά το άνετο τρίποντο με 3-0 απέναντι στην Έμπολι!