Δε φαίνεται να συγκεντρώνει πολλές πιθανότητες τη δεδομένη χρονική στιγμή, μια πιθανή επιστροφή του Γιάννη Μυστακίδη στον Παναθηναϊκό, τον ερχόμενο Ιανουάριο.

Σύντομη αποδείχθηκε η θητεία του Άλεξ Κακούμπα στον ΠΑΣ Γιάννινα, καθώς οι δύο πλευρές έλυσαν τη συνεργασία τους.

09/12/2018 • 11:11
Πρίντεζης
08/12/2018 • 22:20

"Αστέρας όπως στη Λιβαδειά" (video)

Και πάλι στο τέλος, όπως και στο παιχνίδι στη Λιβαδειά, ο Αστέρας Τρίπολης πήρε τη νίκη κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα, με τον Ισίδωρο Πρίντεζη να "φωτίζει" τα σημεία που έκριναν το ματς.

Παράσχος
08/12/2018 • 21:25

Παράσχος: "Βαθμολογική ανάσα" (video)

Ο Αστέρας Τρίπολης είχε μεγαλύτερη διάρκεια από τον ΠΑΣ, σύμφωνα με τον Γιώργο Παράσχο, παίρνοντας εν τέλει μια σπουδαία νίκη από βαθμολογικής άποψης. "Το αποτέλεσμα αδικεί την ομάδα μας" είπε με τη σειρά του ο Γιάννης Πετράκης.

Πανηγυρισμοί της ΑΕΚ
08/12/2018 • 20:57

Με αυτογκόλ το 2-0 η ΑΕΚ (video)

Ο Αναστασιάδης άπλωσε λανθασμένα το πόδι του σε σέντρα από αριστερά, με αποτέλεσμα η μπάλα να καταλήξει στα δίχτυα της ομάδας του, για το 2-0 της ΑΕΚ.

Μπουκουβάλας
08/12/2018 • 20:52

Μπουκουβάλας: "Μεγάλη πίκρα" (video)

Ο ΠΑΣ Γιάννινα είχε τον έλεγχο στο ματς με τον Αστέρα Τρίπολης, ωστόσο το γκολ στο τέλος άφησε πικρία στην ομάδα των Ιωαννίνων, όπως είπε ο Μιχάλης Μπουκουβάλας στην κάμερα του novasports και στον Σπύρο Δημολίτσα. "Δεν σταθήκαμε τυχεροί να προηγηθούμε και πλέον έχουμε τελικό με τον Πανιώνιο" σχολίασε ο Ευρυπίδης Γιάκος από την πλευρά του.

1-0 ο Αστέρας
08/12/2018 • 19:21

Buzzer beater με Φερνάντεθ (video)

Με σουτ στην κίνηση μέσα από την περιοχή, ο Μαρκ Φερνάντεθ έδωσε τη νίκη στον Αστέρα Τρίπολης κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα, στο 90ο λεπτό!

Ο Μαρκ Φερνάντεθ
08/12/2018 • 19:15

Τρία στα τρία ο Αστέρας του Παράσχου (video)

Με γκολ της χρυσής αλλαγής του Παράσχου, Μαρκ Φερνάντεθ, στο τελευταίο λεπτό, ο Αστέρας έκανε νέα νίκη με τον έμπειρο τεχνικό στο τιμόνι. Ο Παπαδόπουλος κράτησε τους Αρκάδες στο πρώτο ημίχρονο που κυριάρχησε ο ΠΑΣ.

Χαμένη ευκαιρία Αθανασιάδη
08/12/2018 • 18:22
Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΣ Γιάννινα
08/12/2018 • 09:51

Με το Novasports.gr στην Τρίπολη

Παρακολουθείστε σε live streaming από τη Web TV του Novasports.gr την αναμέτρηση του Αστέρα Τρίπολης με τον ΠΑΣ Γιάννινα για τη 13η αγωνιστική του ελληνικού πρωταθλήματος (17:15 Novasports1HD).