ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
24/09/2018 • 18:57
Ο Νταμίρ Κάναντι
22/09/2018 • 23:43

Κάναντι: "Μπορούσαμε περισσότερα γκολ"

Ιδιαίτερα ικανοποιημένος με τη νίκη και την απόδοση της ομάδας του εμφανίστηκε ο Νταμίρ Κάναντι μιλώντας στη συνέντευξη τύπου μετά τον αγώνα με την ΑΕΛ.

Ο Σωτήρης Αντωνίου.
22/09/2018 • 22:07
Οι παίκτες του Ατρομήτου πανηγυρίζουν το γκολ του Μπούνο
22/09/2018 • 21:23

Έγινε Ατρόμητος στο δεύτερο (video)

Με τα τέρματα του Μπρούνο και του Ουγκράι ο Ατρόμητος επικράτησε της ΑΕΛ στο Περιστέρι με σκορ 2-0, διατηρώντας μάλιστα ανέπαφη την εστία του για τρίτο σερί ματς.

Οι παίκτες του Ατρομήτου
22/09/2018 • 13:44
Ατρόμητος
21/09/2018 • 20:44

Αποστολή χωρίς τρεις ο Ατρόμητος

Απόντων των Κιβρακίδη, Μανούσου και Ενσικουλού θα αντιμετωπίσει ο Ατρόμητος την ΑΕΛ στο παιχνίδι της 4ης αγωνιστικής του Ελληνικού πρωταθλήματος.

Φίλαθλοι Ατρόμητου
21/09/2018 • 19:36
Κάναντι
20/09/2018 • 23:46

Συνέχισε χωρίς δύο ο Ατρόμητος

Με τους Μανούσο και Κιβρακίδη να παραμένουν εκτός, ο Ατρόμητος συνέχισε την Πέμπτη την προετοιμασία του για το ματς με την ΑΕΛ.

Κάναντι
19/09/2018 • 22:54
Ατρόμητος-Παναθηναϊκός
19/09/2018 • 09:11

Ελπίζουν μόνο σε χρηματικό πρόστιμο

Οι ιθύνοντες του Παναθηναϊκού ελπίζουν πως θα τιμωρηθούν μόνο με χρηματικό πρόστιμο, για τα όσα έγιναν στη φιλική αναμέτρηση με τον Ατρόμητο στο Περιστέρι, στις 8 Σεπτεμβρίου.

Εκτός Μανούσος και Κιβρακίδης

Ο Ατρόμητος επέστρεψε στις προπονήσεις, μετά τη νίκη επί της Λαμίας, όμως στο απουσιολόγιο του Κάναντι παραμένουν δύο ονόματα.

O Ευθύμης Κουλούρης με προβολή σημείωσε το γκολ της νίκης για τον Ατρόμητο
16/09/2018 • 22:00

Ήταν αρκετό το γκολ του Κουλούρη στο Περιστέρι (video)

Ο Ατρόμητος φορτσάροντας μετά το 25ο λεπτό κατάφερε να πιέσει τη Λαμία και να πάρει τη νίκη με 1-0 χάρις το γκολ του Κουλούρη στο 42ο λεπτό. Η Λαμία ήταν ανταγωνιστική αλλά δεν μπόρεσε να αξιοποιήσει τις ευκαιρίες της

19/09/2018 • 10:52