Ράσταβατς: " Αυτή η νίκη μας δίνει αυτοπεποίθηση " (video)

Στη σημασία που έχει το "τρίποντο" που πήρε η Ξάνθη στη Λιβαδειά, αναφέρθηκε ο Μίλαν Ράσταβατς στη συνέντευξη τύπου. Ο Άκης Μάντζιος χαρακτήρισε "άδικο" το αποτέλεσμα, σύμφωνα με την εικόνα που είχε η ομάδα του στο παιχνίδι.

21/10/2018 • 21:57
Οι παίκτες της Ξάνθης πανηγυρίζουν
21/10/2018 • 20:08

Πέρασε από τη Λιβαδειά η Ξάνθη με 2-1 (video)

Την τέταρτη νίκη της σε 16 παιχνίδια στη Λιβαδειά πανηγύρισε η Ξάνθη με 2-1 απέναντι στον Λεβαδειακό με γκολ των Μπαξεβανίδη και Γέντρισεκ. Δυο δοκάρια οι γηπεδούχοι με τον Ιωαννίδη, μείωσαν με Σουμπίνιο.

Ο Άκης Μάντζιος
20/10/2018 • 23:53

Έτοιμος για την Ξάνθη ο Λεβαδειακός

Χωρίς προβλήματα της τελευταίας στιγμής και με τους Κρντέτα – Φαβάρο να συμπεριλαμβάνονται στην αποστολή, ολοκληρώθηκε η προετοιμασία του Λεβαδειακού για το ματς με την Ξάνθη.

Ευκαιρία για εξετάσεις στον Λεβαδειακό

Διήμερο εξετάσεων για τους ποδοσφαιριστές του Λεβαδειακού. Με την ευκαιρία της διακοπής του πρωταθλήματος άπαντες οι παίκτες της ομάδας υποβάλλονται από την Τρίτη σε αιματολογικές και βιοχημικές εξετάσεις οι οποίες θα ολοκληρωθούν την Τετάρτη, με αποτέλεσμα η τεχνική ηγεσία να έχει την πιο ολοκληρωμένη άποψη γι’ αυτή την περίοδο.

Παναιτωλικός, πανηγυρική
06/10/2018 • 20:52

Το τελείωσε σε ένα δεκάλεπτο... (video)

Μέσα σε δέκα λεπτά στο δεύτερο ημίχρονο ο Παναιτωλικός πέτυχε δύο γκολ και πανηγύρισε τη δεύτερη νίκη του στο πρωτάθλημα επικρατώντας 2-1 του Λεβαδειακού. Δείτε τα στιγμιότυπα.

06/10/2018 • 20:13
Εργασίες στο γήπεδο του Λεβαδειακού
05/10/2018 • 20:57

Τη συντήρηση του χλοοτάπητα στο γήπεδο της Λιβαδειάς ξεκίνησαν οι Βοιωτοί εκμεταλλευόμενοι την προσεχή διακοπή του πρωταθλήματος λόγω Εθνικών ομάδων.

Λεβαδειακός
05/10/2018 • 19:20
Ο Δημήτρης Φαράντος
02/10/2018 • 22:42
Ο Νταμίρ Κάναντι χάρηκε τη νίκη του Ατρόμητου στη Λιβαδειά, όμως, ζητεί συγκέντρωση για τη συνέχεια
01/10/2018 • 04:25