ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
17/03/2019 • 19:18
Παπαβασιλείου
27/02/2019 • 22:03

Παπαβασιλείου: "Παίξαμε όπως έπρεπε"

Ικανοποιημένος από την εικόνα των παικτών του Εργοτέλη μέχρι και το 80ο λεπτό, έμεινε ο Νίκι Παπαβασιλείου, όπως δήλωσε στη συνέντευξη Τύπου, μετά το ματς με τον Αστέρα.

Πανηγύρια για τους παίκτες του Αστέρα Τρίπολης
27/02/2019 • 19:09

Αστέρας μετά το... 70'

Ο Αστέρας Τρίπολης επικράτησε με 4-1 του Εργοτέλη στην Τρίπολη και σε συνδυασμό με το 1-0 του πρώτου αγώνα πήρε την πρόκριση για την ημιτελική φάση του κυπέλλου Ελλάδας.

To Κύπελλο Ελλάδας.
27/02/2019 • 08:33

Άλλα δύο εισιτήρια

Συνεχίζονται την Τετάρτη τα προημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας με δύο παιχνίδια.

Σφυρίχτρα
25/02/2019 • 14:45

Οι διαιτητές των προημιτελικών

Πέραν του Τάσου Παπαπέτρου, που προκάλεσε τις διαμαρτυρίες του Ατρομήτου, η ΚΕΔ ανακοίνωσε τους διαιτητές που θα διευθύνουν τους υπόλοιπους τρεις προημιτελικούς του Κυπέλλου Ελλάδας.

Νίκη ο Εργοτέλης.
16/02/2019 • 17:09
Ο Νίκκι Παπαβασιλείου
11/02/2019 • 21:49

Παπαβασιλείου: "Γήπεδο μόνο για γουρούνια"

Ο προπονητής του Εργοτέλη -μετά την ήττα από τον Απόλλωνα Πόντου- στάθηκε στην κατάσταση του αγωνιστικού χώρου ενώ διαφώνησε και με το πέναλτι που έδωσε ο διαιτητής και με το οποίο άνοιξε το σκορ ο Απόλλων

Οι παίκτες του Αστέρα πανηγυρίζουν το γκολ του Ρόλε
07/02/2019 • 18:50

Πήρε αυτό που ήθελε ο Αστέρας Τρίπολης

Στην φάση των ομίλων άφησε εκτός του Αρη, στους «16» απέκλεισε τον ΟΦΗ, αλλά απέναντι στον Αστέρα Τρίπολης δεν τα κατάφερε. Ο Εργοτέλης ηττήθηκε 1-0 από τους Αρκάδες στο «Παγκρήτιο», στο πρώτο μεταξύ τους ματς για την προημιτελική φάση του Κυπέλλου.

Κύπελλο Ελλάδας
07/02/2019 • 16:48
Με Μπάχανακ ο Εργοτέλης
06/02/2019 • 21:38

Έτοιμοι για έναν νέο... άθλο εμφανίζονται άπαντς στο "στρατόπεδο" του Εργοτέλη, ο οποίος ολοκλήρωσε την προετοιμασία του για τον αγώνα Κυπέλλου με τον Αστέρα Τρίπολης στο Παγκρήτιο (17:00).

25/01/2019 • 12:09

Χωρίς ντέρμπι τα προημιτελικά

Δεν προέκυψε το μεγάλο ντέρμπι μετά την κλήρωση των προημιτελικών του Κυπέλλου Ελλάδας, με το Ατρόμητος-ΑΕΚ να είναι το ζευγάρι που ξεχωρίζει.

25/01/2019 • 09:10
Εργοτέλης
24/01/2019 • 20:04

Καλύτερος στα πέναλτι

Ο Εργοτέλης νίκησε στη μάχη της Κρήτης και πήρε στην διαδικασία των πέναλτι με σκορ 4-3 την πρόκριση στην επόμενη φάση του θεσμού του Κυπέλλου. Δύο χαμένα πέναλτι ο ΟΦΗ στην κανονική διάρκεια που είχε σκορ 1-1. Με 10 ο ΟΦΗ από το 32'

24/01/2019 • 08:12
Ισόπαλο το ντέρμπι της Κρήτης
08/01/2019 • 21:30

Ραντεβού πρόκρισης... στο Γεντί Κουλέ

Από ένα καλό ημίχρονο για κάθε ομάδα στο ντέρμπι της Κρήτης στο Παγκρήτιο! Δίκαιο αποτέλεσμα η ισοπαλία με τον ΟΦΗ να ανοίγει το σκορ στο πρώτο ημίχρονο και τον Εργοτέλη να ισοφαρίζει στο δεύτερο ημίχρονο! Ανοιχτή η υπόθεση πρόκριση!