ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    E-mail:
    Νίκη για τη Λε Μαν
    22/01/2019 • 23:39

Βήμα πρόκρισης για τη Λε Μαν στο BCL (video)

Η Λε Μαν νίκησε 89-74 την Νίζνι στην Γαλλία, ισοφαρίζοντας τη διαφορά της ήττας της στο Νόβγκοροντ, κάνοντας με αυτό τον τρόπο αποφασιστικό βήμα πρόκρισης στην επόμενη φάση του Basketball Champions League.

To σουτ του Στρέμπκοφ
    22/01/2019 • 22:41
    Λε Μαν-Λούντβιγκσμπουργκ
    23/10/2018 • 23:30

Με σούπερ άμυνα η Λε Μαν (video)

Βασιζόμενη στην εξαιρετική άμυνα που έπαιξε στο δεύτερο μέρος, η Λε Μαν έσπασε το "ρόδι" στο φετινό Τσάμπιονς Λιγκ και πήρε την πρώτη της νίκη για τον α' όμιλο, με 64-54 επί της Λούντβιγκσμπουργκ.

O Κόνγκερ
    06/08/2018 • 17:46
    Λε Μαν-Στρασμπούρ
    05/06/2018 • 23:38

Ανέτα το 2-1 η Λε Μαν

Κάνοντας σπουδαίο πρώτο και τέταρτο δεκάλεπτο, η Λε Μαν πήρε τη νίκη με 80-60 κόντρα στη Στρασμπούρ στα ημιτελικά των γαλλικών πλέι οφ.

Στρασμπούρ-Λε Μαν
    02/06/2018 • 22:55

Break και ισοφάριση από τη Λε Μαν

Με ένα εξαιρετικό δεύτερο δεκάλεπτο, όπου το επιμέρους σκορ έγραψε 6-17, η Λε Μαν "απέδρασε" από το Στρασβούργο με 80-71 κόντρα στη Στρασμπούρ και ισοφάρισε την ημιτελική σειρά των γαλλικών πλέι οφ.

Βιλερμπάν-Λε Μαν
    25/05/2018 • 22:32

Απάντησε με "break" η Λε Μαν

Η Λε Μαν πέρασε με 72-67 από την έδρα της Βιλερμπάν, ισοφαρίζοντας την προημιτελική σειρά των γαλλικών πλέι οφ σε 1-1.