ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+33 (385) 97 13 13
ΠΑΟΚ-Σαλόν
16/01/2018 • 23:33

Στάθηκαν στη διαφορά οι Γάλλοι

Το υπέρ τους +14 του πρώτου αγώνα, το οποίο δεν κατάφερε να καλύψει σήμερα (16/1) ο ΠΑΟΚ, κάνει τον προπονητή και τους παίκτες της Ελάν Σαλόν να αισιοδοξούν

ΠΑΟΚ, Ελάν Σαλόν
16/01/2018 • 21:06

Μπήκε στο κόλπο! (video)

Νικητής στο... διαγωνισμό τριπόντων με την Ελάν Σαλόν αναδείχθηκε σήμερα (16/1) ο ΠΑΟΚ (90-81 το τελικό σκορ) και ελπίζει για μια θέση στην τελική τετράδα

Ελάν Σαλόν-ΠΑΟΚ
31/10/2017 • 23:08
13/12/2012 • 22:50

Εντυπωσιακό φινάλε για τη Μάλαγα (video)

Με μια ακόμα νίκη έκλεισε την πρώτη φάση της Ευρωλίγκα η εντυπωσιακή Μάλαγα. Η ισπανική ομάδα που παρουσίασε ένα καταπληκτικό πρόσωπο και μια αξιοζήλευτη σταθερότητα σε όλη την φάση των ομίλων έκλεισε με μια θριαμβευτική νίκη επί της Σαλόν Σαονέ με 86-62.

08/12/2012 • 12:34

Πολυτιμότερος ο Σιλμπ

Ο Σιλμπ της Σαλόν αναδείχτηκε πολυτιμότερος παίκτης της ένατης αγωνιστικής της Euroleague.

08/12/2012 • 00:20

Νίκη γοήτρου από τη Σαλόν

Την τρίτη της νίκη στη φετινή Ευρωλίγκα πανηγύρισε η Σαλόν, η οποία χρειάστηκε το έξτρα πεντάλεπτο της παράτασης για να κάμψει την αντίσταση της Σιένα (108-103).

29/11/2012 • 23:34

Ζορίστηκε αλλά πέρασε η Μακάμπι (video)

Με άμυνα που έσπαγε κόκαλα και καλές επιθετικές επιλογές στο 4ο δεκάλεπτο, η Μακάμπι κατάφερε να γυρίσει το ματς και να επιβληθεί της Σαλόν Σαονέ με 78-73 στη «Νόκια Αρένα».

15/11/2012 • 22:36

Νίκησε την... πελάτισσα Πρόκομ (video)

Τη δεύτερη νίκη της στη φάση των ομίλων της Ευρωλίγκας σημείωσε η Σαλόν Σαονέ, νικώντας την Πρόκομ Τρεφλ στην Πολωνία με 70-76 για την έκτη αγωνιστική.

19/10/2012 • 00:10

Συνέχισε με νίκη η Άλμπα

Η Άλμπα Βερολίνου νίκησε 74-71 την Σαλόν Σαονέ και έκανε το «δύο στα δύο» στον δεύτερο όμιλο της Ευρωλίγκας.

11/10/2012 • 23:08

Αρχή με το «δεξί» για τη Σαλόν

Η πρώτη αναμέτρηση της Σαλόν Σαονέ στην Ευρωλίγκα στέφθηκε από απόλυτη επιτυχία, μια και η γαλλική ομάδα επικράτησε με 81-74 της Πρόκομ για τον δεύτερο όμιλο της διοργάνωσης.