ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Τέσσερις εβδομάδες εκτός δράσης ο Νεϊμάρ
14/10/2019 • 20:46

Άσχημα νέα για Νεϊμάρ

Εκτός δράσης για τουλάχιστον τέσσερις εβδομάδες θα χρειαστεί να μείνει ο Βραζιλιάνος σταρ, μετά τον τραυματισμό που αποκόμισε στο φιλικό με τη Νιγηρία.

Οι γαλλικοί σύλλογοι ξόδεψαν περισσότερα χρήματα την καλοκαιρινή μεταγραφική περίοδο

Τα στιγμιότυπα της Ligue 1 (video)

Σε παράσταση για ένα ρόλο μετέτρεψε το ντέρμπι κορυφής με την Ανζέ η Παρί, η Μπορντό νίκησε την Τουλούζ με τον Κουλούρη να σκοράρει ενώ η Αμιάν πέτυχε ιστορική νίκη κόντρα στην Μαρσέιγ.

Ο Μάουρο Ικάρντι
04/10/2019 • 15:55

Θέλει να πουλήσει τον Ικάρντι η Ίντερ

Η διοίκηση της Ίντερ φέρεται να επιθυμεί την παραχώρηση του Μάουρο Ικάρντι στην Παρί Σεν Ζερμέν, τον οποίο δεν υπολογίζει για την επόμενη αγωνιστική περίοδο.

Πρώτο γκολ του Μάουρο Ικάρντι με την Παρί Σεν Ζερμέν, πρώτη εκτός έδρας νίκη στο φετινό CL
01/10/2019 • 23:54

Το πρώτο του Ικάρντι, νίκη για την Παρί!(video)

Ο Αργεντινός δανεικός από την Ίντερ επιθετικός πέτυχε το πρώτο γκολ του με τους πρωταθλητές Γαλλίας και τους έδωσε το τρίποντο στην Κωνσταντινούπολη επί της Γαλατάσαραϊ.

Έλαμψε με χατ τρικ την πρώτη αγωνιστική των ομίλων του Champions League o Μπράουτ Χάαλαντ
01/10/2019 • 19:37
Ο δημιουργός Εμπαπέ με τον σκόρερ Νεϊμάρ
28/09/2019 • 20:47
Ισόπαλο 2-2 έληξε περυσι το ματς ανάμεσα σε Μπορντίό και Παρί. Απόψε ίσως είναι ακόμα πιο δύσκολο για τους πρωταθλητές
28/09/2019 • 07:11

Παραγωγικό "crash test" για Λιόν, Παρί, Σέλτικ και Αταλάντα

Τη νίκη μέσα από πίεσεις μετά και τις τόσες απώλειες στο Γαλλικό πρωτάθλημα θέλουν απόψε Παρί και Λιόν κόντρα σε ανιτιπάλους με ικανότητα στο σκοράρισμα. Οριακό αλλά υπαρκτό το αβαντάζ για Ίπσουϊτς, Γρανάδα όπως και για τις ομάδες της Γλασκόβης που όμως θα πρέπει να είναι παραγωγικές