ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
France
+33 (42) 629 6700
Ο Ντεπάι
17/09/2019 • 22:00
Ο Ματιέ Μποντμέρ με γκολ στις καθυστερήσεις, διαμόρφωσε το τελικό Αμιέν-Λιόν 2-2
13/09/2019 • 23:51

Νέα απώλεια για τη Λιόν (video)

Οι Λιονέ ανέτρεψαν το σκορ στο γαλλικό Βορρά στην έδρα της Αμιέν, ωστόσο οι γηπεδούχοι με γκολ του άλλοτε παίκτη της Λιόν, Ματιέ Μποντμέρ, πήραν την ισοπαλία 2-2 στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων.

Η Νις έχει το χαμηλότερο μέσο όρο ηλικίας στο γαλλικό πρωτάθλημα
11/09/2019 • 20:50
Ο Ναμπίλ Φεκίρ
10/09/2019 • 10:40

Φεκίρ: “Δεν είχα πρόβλημα στο γόνατο”

Ο Ναμπίλ Φεκίρ ξεκαθάρισε πως δεν αντιμετώπιζε πρόβλημα στο γόνατο, όταν το 2018 βρέθηκε κοντά στη Λίβερπουλ, όμως η μετεγγραφή του δεν ολοκληρώθηκε ποτέ.

Ο Ευθύμης Κουλούρης ήταν από τα πρόσωπα της Ligue 1 τον Αύγουστο
06/09/2019 • 03:13
Πολλά τα ωραία γκολ του Αυγούστου για το γαλλικό πρωτάθλημα κι ο Μέμφις Ντεπάι δεν έλειψε από το πάρτι!
05/09/2019 • 21:09
Ο Ολυμπιακός νίκησε με 4-0 την περασμένη βδομάδα όμως η Κράσνονταρ θα παίξει ψάχνοντας τα γκολ μέσω πίεσης!
27/08/2019 • 07:03

Προκλήσεις πολλαπλών διαστάσεων σε Κράσνονταρ, Βελιγράδι και Μονπελιέ

Ισορροπημένα ματς περιμένουμε στο Χάλμασταντ, στο Μονπελιέ στο Λε Μαν και το Τάμπερε. Θα δοκιμαστεί η άμυνα του Ολυμπιακού στο Κράσνονταρ ενώ το σκορ του πρώτου αγώνα θα "βγάλει" στην επίθεση τον Ερυθρό Αστέρα και την Γιουνγκ Μπόϊς

Ο Μέμφις Ντεπάι.
24/08/2019 • 09:38

Η αναγέννηση του Μέμφις!

Με τρία γκολ και μια ασίστ σε δυο ματς εκκίνησης πρωταθλήματος, ο Μέμφις Ντεπάι μετράει ήδη την καλύτερη ενδεκαδάτη παρουσία του στη Λιον, με χαρακτηριστική τριετή καθυστέρηση.

Καταιγιστική η Λυών (video)

Η Λυών ήταν καταιγιστική κόντρα στην Ανζέ την οποία διέλυσε 6-0 και έκανε το δύο στα δύο στο γαλλικό πρωτάθλημα.