Έτσι τις έφαγε ο Ντρινκγουότερ (video)

Στη δημοσιότητα δόθηκε ένα βίντεο από τον ξυλοδαρμό του Ντάνι Ντρινκγουότερ σε νυχτερινό μαγαζί, όπου φλέρταρε τη σύντροφο ενός άλλου ποδοσφαιριστή.

08/09/2019 • 10:15

Τις... έφαγε ο Ντρινκγκουότερ (photo)

Θύμα ξυλοδαρμού έπεσε ο Ντάνι Ντρινκγουότερ, μετά από νυχτερινή έξοδο σε κλαμπ του Μάντσεστερ και τελικά κατέληξε στο νοσοκομείο.

O Ομπαμεγιάνγκ.
17/08/2019 • 16:06
Iσοφάριση με Μπαρνς.
17/08/2019 • 15:31

Iσοφάριση με Μπαρνς (video)

Δύο λεπτά πριν το τέλος του α' μέρους, η Μπέρνλι ισοφαρίζει σε 1-1 την Άρσεναλ με γκολ του Μπαρνς.

Ο Λακαζέτ πανηγυρίζει.
17/08/2019 • 15:19

Με Λακαζέτ η Άρσεναλ (video)

H Άρσεναλ ανοίγει το σκορ στο ματς της Πρέμιερ Λιγκ με τη Μπέρνλι, χάρη σε γκολ του Λακαζέτ στο 13o λεπτό.

03/05/2019 • 23:54

Περίπατος της Έβερτον με την Μπέρνλι (pics)

Η Έβερτον νίκησε εύκολα 2-0 την Μπέρνλι στο τελευταίο της φετινό παιχνίδι στο Γκούντισον Παρκ και ανέβηκε στην 8η θέση της βαθμολογίας. Μέσα σε τρία λεπτά καθάρισε το ματς από το πρώτο ημίχρονο.

O Αγουέρο σκοράρει κόντρα στην Μπέρνλι
    28/04/2019 • 18:07

Γκολ τίτλου ο Αγουέρο! (video)

Ο Αγουέρο πέτυχε το "χρυσό" γκολ κόντρα στην Μπέρνλι και η Μάντσεστερ Σίτι πέρασε νικηφόρα από το "Τερφ Μουρ" με 1-0 κάνοντας αποφασιστικό βήμα τίτλου.

Πρόστιμο στον Σάρι για την απρεπή συμπεριφορά του στον αγώνα με τη Μπέρνλεϊ
    25/04/2019 • 20:39

Πρόστιμο στον Σάρι

H Πειθαρχική Επιτροπή της Αγγλικής Ομοσπονδίας επέβαλε χρηματικό πρόστιμο ύψους 9.200 ευρώ για απρεπή συμπεριφορά στον αγώνα με την Μπέρνλεϊ.