ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
20/09/2019 • 17:10
Ο Χάρι Κέιν
19/09/2019 • 11:20

Κέιν: “Κάνουμε τα ίδια λάθη”

Ο Χάρι Κέιν εμφανίστηκε ενοχλημένος από την ισοπαλία 2-2 της Τότεναμ με τον Ολυμπιακό και τόνισε πως πέντε χρόνια με τον Μαουρίτσιο Ποτσετίνο, η ομάδα του κάνει συνεχώς τα ίδια λάθη.

Βαλμπουενά και Μεριά πανηγυρίζουν το γκολ του Γάλλου!
19/09/2019 • 09:02

Μοιάζει ήδη με το μπάσκετ!

Ο Ολυμπιακός επέστρεψε εντυπωσιακά στο κορυφαίο ποδοσφαιρικό επίπεδο με μια ισοπαλία στα "χαρτιά", αλλά νίκη στο μυαλό παικτών και φιλάθλων!

Ολυμπιακός-Τότεναμ
19/09/2019 • 07:51

Την είχε “πατήσει” ξανά η Τότεναμ

Η Τότεναμ έχασε για δεύτερη φορά τη νίκη μέσα από τα χέρια, σε παιχνίδι στο οποίο είχε προηγηθεί με 2-0 και αυτό είχε συμβεί πριν εννέα χρόνια στη Βρέμη.

Βαθμός απογείωσης!

Ο Ολυμπιακός ήρθε ισόπαλος 2-2 με την Τότεναμ στο Φάληρο, αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ με 0-2. Ποντένσε και Βαλμπουενά οι σκόρερ, δοκάρι είχε ο Γκιλιέρμε!

Το γκολ ισοφάρισης του Βαλμπουενά κόντρα στην Τότεναμ
18/09/2019 • 21:22
Ο Ποντένσε πανηγυρίζει το γκολ του κόντρα στην Τότεναμ
18/09/2019 • 20:51

Μείωσε με Ποντένσε ο Ολυμπιακός (video)

Ξανά στη διεκδίκηση της αναμέτρησης μπήκε ο Ολυμπιακός, λίγο πριν το φινάλε του πρώτου ημιχρόνου, όταν ο Ντάνιελ Ποντένσε με διαγώνιο συρτό σουτ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα.

Ο Λούκας Μόουρα εκτελεί για το 0-2 της Τότεναμ στο "Γ. Καραϊσκάκης"
18/09/2019 • 20:41
Το γκολ του Κέιν κόντρα στον Ολυμπιακό
18/09/2019 • 20:36

Πέναλτι ο Μεριά, γκολ ο Κέιν (video)

Στο 26ο λεπτό της αναμέτρησης ο αμυντικός του Ολυμπιακού ανέτρεψε τον Κέιν μέσα στην περιοχή και ο Άγγλος φορ νίκησε τον Σα από την άσπρη βούλα.