ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+44 (870) 442 1878
Ο Ριτσάρλισον πανηγυρίζει με τον Ζούμα το πρώτο γκολ
03/05/2019 • 23:54

Περίπατος της Έβερτον με την Μπέρνλι (pics)

Η Έβερτον νίκησε εύκολα 2-0 την Μπέρνλι στο τελευταίο της φετινό παιχνίδι στο Γκούντισον Παρκ και ανέβηκε στην 8η θέση της βαθμολογίας. Μέσα σε τρία λεπτά καθάρισε το ματς από το πρώτο ημίχρονο.

Ο Μαντί Καμαρά
30/04/2019 • 17:27
O Ριτσάρλισον
27/04/2019 • 09:44

Αρέσει στη Γιουνάιτεντ ο Ριτσάρλισον

Ο Ριτσάρλισον φέρεται να έχει συμπεριληφθεί στη μετεγγραφική λίστα της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, για την ενίσχυση της επιθετικής της γραμμής, εν όψει της νέας αγωνιστικής περιόδου.

O Μάρκο Σίλβα
24/04/2019 • 12:59
Ο Ρισάρλισον σκοράρει.
21/04/2019 • 16:10

Με δύο γκολάρες η Έβερτον! (video)

H 'Eβερτον προηγείται με 2-0 στο «Γκούντισον Παρκ» της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στο πρώτο μέρος, με δύο πανέμορφα γκολ των Ρισάρλισον και Σίγκουρντσον.

Ο Αντρέ Γκόμες
02/04/2019 • 12:48
Ο Τζόρνταν Πίκφορντ
02/04/2019 • 12:16
Η Έβερτον πήρε δεύτερη συνεχόμενη νίκη στη Premier League
30/03/2019 • 21:16

Νίκη για την Έβερτον στο Λονδίνο (video)

Το σύνολο του Μάρκο Σίλβα επικράτησε στην έδρα της Γουέστ Χαμ με 2-0, πετυχαίνοντας και τα δύο γκολ στο πρώτο ημίχρονο, με αποτέλεσμα να την ξεπεράσει στη βαθμολογία.

Ο Oυέιν Ρούνεϊ
22/03/2019 • 13:20
Μεγάλη νίκη της Έβερτον
17/03/2019 • 20:27

Μεγάλη νίκη η Έβερτον, 2-0 την Τσέλσι (video)

Με πρωταγωνιστή τον νεαρό Βραζιλιάνο Ριτσάρλισον, η Έβερτον νίκησε 2-0 την Τσέλσι στο «Γκούντισον Πρκ» και έσπασε την δυσμενή παράδοση των τελευταίων χρόνων, χωρίς νίκη στα 6 τελευταία παιχνίδια απέναντι στους Λονδρέζους (3 ισοπαλίες-3 ήττες).

Έβερτον - Λίβερπουλ
03/03/2019 • 20:18

«Κόλλησε» ξανά η Λίβερπουλ

Νέα απώλεια βαθμών, η τρίτη στα τελευταία πέντε ματς, για τη Λίβερπουλ, καθώς έμεινε στο 0-0 με την Έβερτον στο «Goodison Park».

Πέρασε πρώτη η Σίτι!

Η Έβερτον του Μάρκο Σίλβα δεν μπόρεσε να σταματήσει τη Μάντσεστερ Σίτι, που με 2-0 πέρασε από το Μέρσεϊσαϊντ, έπιασε (με παραπάνω ματς) τη Λίβερπουλ στην κορυφή, υπερτερώντας μάλιστα στην ισοβαθμία!