ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+44 (845) 688 9448
Λίβερπουλ
06/04/2019 • 00:09

Ξανά στο ρετιρέ η Λίβερπουλ (video)

Μπορεί να βρέθηκε πίσω στο σκορ πριν καν ακόμα συμπληρωθεί το πρώτο δεκάλεπτο, ωστόσο η Λίβερπουλ αντέδρασε και πέρασε νικηφόρα από την έδρα της Σαουθάμπτον με 3-1.

Ο Σόλσκιερ
30/03/2019 • 19:57

Νίκη για Γιουνάιτεντ, υποβιβάστηκε η Χάντερσφιλντ

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με τον Σόλσκιερ ως επίσημα πρώτο προπονητή της πανηγύρισε τη νίκη κόντρα στην Γουότφορντ, η Σίτι επέστρεψε στην κορυφή "βυθίζοντας" βαθμολογικά την Φούλαμ, ενώ η Χάντερσφιλντ έγινε η πρώτη ομάδα που υποβιβάστηκε.

Νίκη για την Άρσεναλ
24/02/2019 • 18:37

Μπήκε τετράδα η Άρσεναλ

Εκμεταλλεύτηκε το 0-0 του "Ολντ Τράφορντ" και ανέβηκε τέταρτη η Άρσεναλ, που ξεμπέρδεψε γρήγορα με τη Σαουθάμπτον στο "Έμιρεϊτς" παίρνοντας τη νίκη με 2-0.

Οι παίκτες της Σάουθαμπτον
10/02/2019 • 11:44
Επέστρεψε στις νίκες η Λίβερπουλ
09/02/2019 • 18:58

Στην κορυφή η Λίβερπουλ (pics)

Η Λίβερπουλ ανέβηκε ξανά στην κορυφή μετά την εύκολη νίκη της κόντρα στη Μπόρνμουθ στο Άνφιλντ, νίκες για Άρσεναλ και Γουότφορντ,σπουδαία νίκη στις καθυστερήσεις για την Κάρντιφ, ισόπαλο το ντέρμπι στο Λονδίνο ανάμεσα σε Πάλας και Γουέστ Χαμ.

Ο Μπόμπι Στόουκς
30/01/2019 • 10:16

Ο ήρωας της Σαουθάμπτον (video)

Ο Μπόμπι Στόουκς, ο οποίος είχε σημειώσει το νικητήριο γκολ της Σαουθάμπτον κόντρα στη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, στον τελικό του κυπέλλου Αγγλίας το 1976, γεννήθηκε σαν σήμερα.

Επιστροφή στις νίκες για Σίτι

Η Μάντσεστερ Σίτι πέρασε με 3-1 από το "Saint Mary's" κόντρα στη Σαουθάμπτον και επέστρεψε στις νίκες, μένοντας στο "κυνήγι" της Λίβερπουλ.

Ο Ομάρ Ελαμπντελαουί
    30/12/2018 • 11:11

Θέλει τον Ελαμπντελαουί η Σαουθάμπτον

Η Σαουθάμπτον φέρεται να έχει θέσει τον Ομάρ Ελαμπντελαουί ως τον πρώτο της στόχο για την ενίσχυση του δεξιού άκρου της άμυνας και αναμένεται να καταθέσει άμεσα πρόταση στον Ολυμπιακό, για την απόκτησή του.

Με δύο γκολ ο Φελίπε Άντερσον οδήγησε τη Γουέστ Χαμ σε νίκη στην έδρα της Σαουθάμπτον
    27/12/2018 • 23:35