21/08/2019 • 17:00
Όταν η μπάλα θέλει να μπει...
21/08/2019 • 08:24

Όταν η μπάλα θέλει να μπει...(video)

Δείτε το περίεργο «παιχνίδι» που έπαιξε η μπάλα με τη βοήθεια του ανέμου στον τερματοφύλακα της Κ12 της Αϊντχόφεν κόντρα στην Άλκμααρ.

TOP 5
20/08/2019 • 20:30

Το ΤΟΡ 5 της Eredivisie (video)

Δείτε στο βίντεο τα πέντε καλύτερα γκολ από την τρίτη αγωνιστική του ολλανδικού πρωταθλήματος.

Ο Βαγγέλης Παυλίδης πανηγυρίζει.
19/08/2019 • 07:07

«Τζον, με βλέπεις;» (video)

Ο Βαγγέλης Παυλίδης είναι πρώτος σκόρερ στην Eredivisie, αναδείχτηκε παίκτης της εβδομάδας και η Βίλεμ ζήτησε μέσω social media την κλήση του στην Εθνική Ελλάδας!

Ο Ιχατάρεν έχει κάνει το 2-0 για την PSV και πανηγυρίζει
18/08/2019 • 23:08

Δύσκολη νίκη για την PSV (video)

Η Άιντχοφεν δυσκολεύτηκε περισσότερο από ότι δείχνει το τελικό 2-0 στην έδρα της Χέρακλες Αλμέλο! Τα γκολ πέτυχαν οι Μπέργκβαϊν και Ιχατάρεν!

Ο Στίβεν Μπερχάους.
18/08/2019 • 19:46

Τρίτη ισοπαλία η Φέγενορτ!

Tρίτη σερί ισοπαλία για τη Φέγενορτ, πρώτη βαθμολογική απώλεια για την Ουτρέχτη το 1-1 στο Ρότερνταμ για την 3η αγωνιστική του ολλανδικού πρωταθλήματος.

Ο Βαγγέλης Παυλίδης
18/08/2019 • 15:41
Το ολλανδικό πρωτάθλημα
17/08/2019 • 21:59

Αήττητη η Σπάρτα Ρότερνταμ

Η Σπάρτα του Ρότερνταμ συνεχίζει το εντυπωσιακό της ξεκίνημα στο πρωτάθλημα Ολλανδίας καθώς έμεινε αήττητη, σημειώνοντας τη δεύτερη νίκη της στα πρώτα τρία παιχνίδια.

O Κλας Γιάν Χούντελααρ
17/08/2019 • 21:32

Ένα ημίχρονο έφτανε στον Άγιαξ (video)

Ο Άγιαξ χρειάστηκε ένα ημίχρονο για να προσαρμοστεί στον συνθετικό χλοοτάπητα της Φένλο, όμως με τέσσερις διαφορετικούς σκόρερ στο δεύτερο ημίχρονο πήρε ένα εύκολο τρίποντο.

Άνετα η Φιτέσε
16/08/2019 • 23:39

Στην κορυφή της Eredivisie βρίσκεται προσωρινά η Φιτέσε μετά την εντός έδρας νίκη της επί της Τσβόλε με 3-0.