Δε βλέπει Λίβερπουλ ο Νεϊμάρ

Ο Νεϊμάρ Τζούνιορ δε θεωρεί πως η Λίβερπουλ θα καταφέρει να βρεθεί στην πρώτη τετράδα του αγγλικού πρωταθλήματος, ενώ έχρισε τη Μάντσεστερ Σίτι ως το φαβορί για την κατάκτηση του τίτλου.

04/09/2018 • 20:51

Εκτός τετράδας βλέπει τη Λίβερπουλ ο Νεϊμάρ...

Δεν είναι λίγοι αυτοί που θεωρούν πως η Λίβερπουλ μπορεί εφέτος να διεκδικήσει το πρωτάθλημα στην Αγγλία, με βάση και την πολύ καλή εικόνα της μέχρι τώρα. Ανάμεσά τους πάντως δεν είναι ο Νεϊμάρ.

Ο Κώστας Μήτρογλου
04/09/2018 • 20:15
O Κιλιάν Εμπαπέ
04/09/2018 • 13:51

Κίνδυνος βαριάς τιμωρία για τον Εμπαπέ

Ο Κιλιάν Εμπαπέ κινδυνεύει με τιμωρία ακόμα και με πέντε αγωνιστικές, μετά την αποβολή του στην αναμέτρηση της Παρί Σεν Ζερμέν με τη Νιμ για το γαλλικό πρωτάθλημα.

O Βάλτερ Μπενίτες
04/09/2018 • 08:17

Οι αποκρούσεις του Μπενίτες (video)

Με τον βασικό τερματοφύλακα Καρτινάλ εκτός, ο Πατρίκ Βιεϊρά δεν είχε άλλη επιλογή από το να χρησιμοποιήσει στο ματς της Νις με τη Λιον εκτός έδρας για πρώτη φορά στη σεζόν βασικό τον 25χρονο Αργεντινό Βάλτερ Μπενίτες (28 συμμετοχές πέρυσι με Φαβρ προπονητή).

Παρί Σεν Ζερμέν, πανηγυρική
04/09/2018 • 03:14

Το ΤΟΡ 5 της Ligue 1 (video)

Δείτε στο βίντεο τα πέντε καλύτερα γκολ από την τέταρτη αγωνιστική του γαλλικού πρωταθλήματος.

Τοβέν
03/09/2018 • 20:27

Τοβέν σκέτη απόλαυση...

Μπορεί ο Φλοριάν Τοβέν να μην είναι ακόμη στο 100% σε επίπεδο ετοιμότητας μετά το Μουντιάλ της Ρωσίας, αλλά στην εντυπωσιακή Μαρσέιγ του Γκαρσιά (απο 2-1, 2-3 στην έδρα της Μονακό, εκεί που πέρυσι έχασε 6-1!) είναι απαραίτητος.

Ραμί
03/09/2018 • 17:35

Παιδικά λάθη Ραμί μετά από επτά χρόνια!

Η Μαρσέιγ έκανε εξαιρετικό πρώτο ημίχρονο και με το γκολ του Μήτρογλου πήγε στα αποδυτήρια προγούμενη με 1-0 της Μονακό στο ντέρμπι του γαλλικού νότου. Αρνητικός πρωταγωνιστής για την ομάδα του Γκαρσιά ήταν ο κορυφαίος αμυντικός της Αντίλ Ραμί...

03/09/2018 • 10:40

Μήτρογλου: «Συνεχίζουμε δυνατά» (photo)

Ο Κώστας Μήτρογλου δεν έκρυψε τη χαρά του για το γκολ που σημείωσε στη νίκη 3-2 της Μαρσέιγ επί της Μονακό στο πριγκιπάτο και για το γκολ που σημείωσε.

03/09/2018 • 00:20
Ο Μήτρογλου φιλάει το παπούτσι του Παγέτ!
02/09/2018 • 22:56
Φορμαρισμένη η Ρεν
02/09/2018 • 20:26

Πήρε φόρα η Ρεν

Ύστερα από την ισοπαλία στο Βελοντρόμ με τη Μαρσέιγ οι ''Βρετόνοι'' νίκησαν τη Μπορντό με 2-0. Μέσα σε τέσσερα λεπτά καθάρισαν τους ''Γιρονδίνους.''

04/09/2018 • 16:01