Με περίπατο στο κρητικό ντέρμπι ο Εργοτέλης

17/03/2019 • 19:18
Άνετη νίκη για Εργοτέλη
Άνετη νίκη με 4-1 για τον Εργοτέλη κόντρα στον Ηρόδοτο, στο παιχνίδι με το οποίο ολοκληρώθηκε η 22η αγωνιστική της Football League.

Μανουσάκης (12') και Ιατρούδης (25') διαμόρφωσαν γρήγορα το 2-0 για τους γηπεδούχους, ενώ η αποβολή του Νύκταρη στο 17', άφησε τον Ηρόδοτο από νωρίς με παίκτη λιγότερο.

Ο Ροβίθης έκανε το 3-0 στο 72', η αριθμητική ισορροπία αποκαταστάθηκε στο 76ο λεπτό λόγω αποβολής του Μπάτζιου, με τον Ηρόδοτο να μειώνει στο 89ο λεπτό με τον Μουκίδη αλλά τον Μπαχανάκ να κάνει το 4-1 στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων.

17/07/2019 • 07:03

Πρόκριση μέσω γκολ και λεπτομερειών σε Βουλγαρία, Σουηδία και Μαυροβούνιο (video)

Θεαματικά παιχνίδια περιμένουμε σε Βουλγαρία.Μαυροβούνιο και Στοκχόλμη όπου τα σκορ της περασμένης εβδομάδας αφήνουν ανοιχτά τα ενδεχόμενα πρόκρισης. Τα γκολ των αουτσάϊντερ δίνουν καλές τιμές σε αναμετρήσεις του Σκωτσέζικου Λιγκ Καπ