20/01/2019 • 22:12
Ο Μαρίνος Ουζουνίδης
20/01/2019 • 22:09

Ουζουνίδης: "Δεν είχαν ξεχάσει την μπάλα..."

Πολλά και ενδιαφέροντα είπε ο προπονητής της ΑΕΚ μετά το τέλος του αγώνα με τον Αστέρα Τρίπολης αναφορικά -και- με το διάστημα που περίμενε την επιστροφή στα θετικά αποτελέσματα

Ο Μιχάλης Μπακάκης
20/01/2019 • 22:00
Ο Μιχάι Κόρχουτ
20/01/2019 • 21:49
Εύκολη νίκη της ΑΕΚ
20/01/2019 • 21:25

Συνήθισε να «καθαρίζει» από νωρίς! (video)

Την 4η νίκη στα 5 τελευταία ματς πρωταθλήματος πέτυχε η ΑΕΚ, απέναντι στον Αστέρα Τρίπολης στο ΟΑΚΑ. Όπως και στα Γιάννινα έτσι και απόψε «καθάρισε» από νωρίς με τρία γκολ μέσα σε ένδεκα λεπτά στο πρώτο ημίχρονο.

Ο Κάρολ Σβιντέρσκι
20/01/2019 • 21:17

Αποκαλυπτικός Σβιντέρσκι, μίλησε για όλα

Ο νέος παίκτης του ΠΑΟΚ μίλησε σε ΜΜΕ της πατρίδας του και έδωσε απαντήσεις για Λουτσέσκου, για Πρίγιοβιτς αλλά και για το κινητό του που χτυπούσε συνέχεια-Τι του είπε ο Γκιγιέρμε, ο Βραζιλιάνος που δούλεψε με τον Λουτσέσκου στην Πετρολούλ

Νίκη με ανατροπή για την Ξάνθη (video)

Η ομάδα της Θράκης κατάφερε να φτάσει στη νίκη με αντίπαλο έναν προβληματικό, ανασταλτικά, Ατρόμητο χάρις τα τέρματα των Ντζουρίτσκοβιτς και Ματίας Κάστρο. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με τον Κουλούρη και διαμαρτύρονται για την φάση του πέναλτι με το οποίο έγινε το 2-1