Νίκη γοήτρου η Αυστρία

Σε ένα βαθμολογικά αδιάφορο παιχνίδι, η Αυστρία επικράτησε 2-1 της Βορείου Ιρλανδίας και ολοκλήρωσε με τον καλύτερο τρόπο τις υποχρεώσεις της στο Nations League.
18/11/2018 • 21:16
Φάση από το Αυστρία - Βόρειος Ιρλανδία

Το προβάδισμα στην ομάδα του Φράνκο Φόντα έδωσε στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου ο Ζλάγκερ (49’). Οι Βορειοιρλανδοί απάντησαν με τον Έβανς στο 57’, όμως η Αυστρία δεν είχε πει την τελευταία της κουβέντα και με γκολ του Λαζάρο στις καθυστερήσεις έφυγε από το Μπέλφαστ με τη νίκη.

Η βαθμολογία του 3ου ομίλου:

Βοσνία Ερζεγοβίνη 10 (5-1)
Αυστρία 7 (3-2)
Βόρειος Ιρλανδία 0 (2-7)
21/09/2019 • 07:11

Ματς με παραγωγικά μηνύματα σε Γκενκ, Λιντς, Λέστερ και Νιούπορτ

Η Τόττεναμ έχει πολλούς τρόπους να σκοράρει και θα τους χρειαστεί στο Λέστερ. Εξίσου θεαματικά αναμένονται τα παιχνίδια στο Λιντς, το Νιούπορτ και το Λίβινγκστον της Σκωτίας. Προβάδισμα νίκης με προϋπόθεση την ουσία για Μπαρτσαλόνα, Γκενκ και Άρνεμ