Ινούι
24/06/2018 • 19:28

Ινούι και... ανάποδα (pic)

Είναι αρκετά σπάνιο, αλλά το όνομα του σκόρερ της Ιαπωνίας στο ματς με τη Σενεγάλη, Τακάσι Ινούι διαβάζεται και ανάποδα.

Ο Χάρι Κέιν πανηγυρίζει κόντρα στον Παναμά
24/06/2018 • 19:08

Έκανε πρόβλεψη ο Άλαν Σίρερ (pic)

Η Αγγλία ήταν ισοπεδωτική απέναντι στον Παναμά, έχοντας σε τρομερή μέρα τον Χάρι Κέιν, ο οποίος σημείωσε χατ-τρικ και ο Άλαν Σίρερ έκανε τη δική του πρόβλεψη.

Κρόος
24/06/2018 • 18:51

Ο Κρόος σώζει... γενικότερα!

Διαστάσεις εκτός ποδοσφαίρου έχει πάρει το νικητήριο τέρμα του Τόνι Κρόος στο παιχνίδι της Γερμανίας με τη Σουηδία.

O Ερνάν Γκόμες
24/06/2018 • 18:43

Παρακάλεσε να σταματήσει... η μπόρα (video)

Το να δέχεσαι πέντε γκολ στο ημίχρονο και ειδικότερα όταν πρόκειται για έναν αγώνα Παγκοσμίου Κυπέλλου είναι βαρύ. Ακόμα και επιείκια από τον αντίπαλο αναγκάζεσαι να ζητήσεις. Κάτι τέτοιο έκανε ο Ερνάν Γκόμες προς τον Γκάρεθ Σάουθγκεϊτ, τον οποίο παρακάλεσε οι παίκτες του να χαλαρώσουν στο Β ημίχρονο.

Η απορία του Κρίστιαν Πούλισιτς
24/06/2018 • 18:42

Η μεγάλη απορία του Πούλισιτς (pic)

Ακόμη δεν μπορούν να πιστέψουν οι Αμερικανοί πως αποκλείστηκαν από τον Παναμά στα προκριματικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου της Ρωσίας.

Πήγαν να τους πιάσουν στον ύπνο (video)

Οι Άγγλοι πανηγυρίζουν και οι παίκτες του Παναμά την ίδια ώρα προσπαθούν να τους πιάσουν στον ύπνο και να σκοράρουν ένα εύκολο γκολ. Ο Αιγύπτιος ρέφερι όμως έχει διαφορετική άποψη.

Ιαπωνία-Σενεγάλη
24/06/2018 • 17:32

Live: Ιαπωνία-Σενεγάλη

Η εξέλιξη του αγώνα ανάμεσα σε Ιαπωνία και Σενεγάλη για τον 8ο όμιλο του Μουντιάλ και τη 2η αγωνιστική, από το match center του novasports.gr.

24/06/2018 • 17:11

Ο Κέιν και τα ρεκόρ του

Ο Χάρι Κέιν ήταν ο απόλυτος πρωταγωνιστής στη νίκη της Αγγλίας επί του Παναμά με 6-1. Το ένα ρεκόρ μετά το άλλο κατέρριψε ο επιθετικός της Τότεναμ, όμως δεν ήταν ο μόνος που έγραψε ιστορία.

Χατ-τρικ ο Χάρι Κέιν
24/06/2018 • 16:53

Εξάρα η Αγγλία, χατ-τρικ ο Κέιν

Ισοπεδωτική ήταν η Αγγλία, η οποία διέσυρε με 6-1 τον Παναμά για την 2η αγωνιστική του 7ου ομίλου. Χατ-τρικ ο Χάρι Κέιν, ο οποίος έγραψε ιστορία, όπως και ο Φελίπε Μπαλόι που πέτυχε το «παρθενικό» γκολ της χώρας του σε Μουντιάλ. Δύο γκολ ο Στόουνς, προκρίθηκαν οι Άγγλοι.

09/05/2018 • 16:07