06/05/2019 • 01:03
    Βρήκε τις απαντήσεις στο τέλος η Σάλτσμπουργκ
    24/04/2019 • 21:58

Το γύρισε σε επτά λεπτά η Σάλτσμπουργκ

Ακόμη ένα βήμα προς την κατάκτηση του έκτου διαδοχικού τίτλου στην Αυστρία έκανε η Σάλτσμπουργκ, επικρατώντας με 3-1 της Βολφσμπέργκερ στα πλέι οφς της Μπουντεσλίγκα στην Αυστρία

Στις 18 Ιουνίου η κλήρωση του Ολυμπιακού στο Τσάμπιονς Λιγκ.
    14/04/2019 • 20:04

Σοβάρεψε και νίκησε η Σάλτσμπουργκ (video)

Η Στούρμ προηγήθηκε στο πρώτο ημίχρονο με τον Λέμα, όμως η πρωτοπόρος Σάλτσμπουργκ με τρία γκολ σε 17 λεπτά έκανε την ανατροπή μένοντας για 41ο ματς αήτττη στην έδρα της.

Οι φίλοι της Μίλαν στο Σαν Σίρο
    10/04/2019 • 15:03

Το ντέρμπι Μίλαν – Λάτσιο, όλη η Serie Α και οι «μάχες» των Παρί, Αϊντχόφεν, Άγιαξ στα κανάλια Novasports!

Οι φίλοι του ευρωπαϊκού ποδοσφαίρου από την Παρασκευή 12 Απριλίου έως και τη Δευτέρα 15 Απριλίου, θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν όλους τους αγώνες της 32ης αγωνιστικής της Serie A TIM, όπου δεσπόζει το ντέρμπι Μίλαν - Λάτσιο.

O Mάρκο Ρόζε.
    10/04/2019 • 14:54
    Οι παίκτες του Ολυμπιακού
    08/04/2019 • 20:37

«Κλείδωσε» τη 2η θέση και μαθαίνει τον αντίπαλο

Ποιοί είναι οι πιθανοί αντίπαλοι του Ολυμπιακού στο 2ο προκριματικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ; Θα είναι στους ισχυρούς οι "ερυθρόλευκοι"; Όλες οι απαντήσεις που αφορούν στην κλήρωση της 18ης Ιουνίου.