Σε κέφια ο Αγουέρο (video)

Με πρωταγωνιστή τον Κουν Αγουέρο που σημείωσε δύο γκολ, η Μάντσεστερ Σίτι επικράτησε εκτός έδρας με 3-1 της Μπόρνμουθ και πέτυχε τη δεύτερη νίκη της στην Πρέμιερ Λιγκ.
25/08/2019 • 18:13
Ο Κουν Αγουέρο

Οι "Πολίτες" άνοιξαν το σκορ με τον Αγουέρο στο 15ο λεπτό, ο Ραχίμ Στέρλινγκ έκανε το 2-0 στο 43', ενώ ο Χάρι Γουίλσον μείωσε σε 2-1 στο 45ο λεπτό. Το τελικό 3-1 διαμόρφωσε ο Αγουέρο στο 64'.
19/09/2019 • 07:11

Δόγμα επίθεσης σε Φρανκφούρτη, Βασιλεία και Αϊντχόφεν

Πολλά τα καλά ματς απόψε στο Γιουρόπα Λιγκ. Οι ομάδες σε Φρανκφούρτη, Αϊντχόφεν, Χετάφε και στη Βασιλεία περισσότερο θα στηριχθούν στις επιθέσεις παρά στην αμυντική τους τακτική. Ξεκάθαρο το προβάδισμα νίκης για. Γιουνάϊτεντ και Ντιναμό Κιέβου