17/08/2019 • 18:06
O Ομπαμεγιάνγκ.
17/08/2019 • 16:47

Νίκη η Άρσεναλ με mvp τον Θεμπάγιος (video)

Η Άρσεναλ αντιμετώπισε δυσκολίες στο Λονδίνο με αντίπαλο τη Μπέρνλι, όμως επικράτησε με 2-1 και σημείωσε τη δεύτερη νίκη της στις ισάριθμες πρώτες αγωνιστικές.

17/08/2019 • 16:06
Iσοφάριση με Μπαρνς.
17/08/2019 • 15:31

Iσοφάριση με Μπαρνς (video)

Δύο λεπτά πριν το τέλος του α' μέρους, η Μπέρνλι ισοφαρίζει σε 1-1 την Άρσεναλ με γκολ του Μπαρνς.

Ο Λακαζέτ πανηγυρίζει.
17/08/2019 • 15:19

Με Λακαζέτ η Άρσεναλ (video)

H Άρσεναλ ανοίγει το σκορ στο ματς της Πρέμιερ Λιγκ με τη Μπέρνλι, χάρη σε γκολ του Λακαζέτ στο 13o λεπτό.

Ο Πεπ Γκουαρντιόλα
17/08/2019 • 12:48
Ο Τζόελ Ντάρλινγκτον
17/08/2019 • 09:52

Αυτοκτόνησε ο Ντάρλινγκτον

Ο Τζόελ Ντάρλινγκτον έβαλε τέλος στη ζωή του σε ηλικία 20 ετών, “βυθίζοντας” στο πένθος το αγγλικό ποδόσφαιρο.

Ο Γιάν Ζίβερτ
17/08/2019 • 09:20

Τέλος από τη Χάντερσφιλντ ο Ζίβερτ

Ο Γιάν Ζίβερτ αποτελεί παρελθόν από την τεχνική ηγεσία της Χάντερσφιλντ, μετά την εντός έδρας ήττα 2-1 από τη Φούλαμ, στο ματς της τρίτης αγωνιστικής της Championship.

Ο Βίρτζιλ Φαν Ντάικ
16/08/2019 • 19:14

Φαν Ντάικ... μηδέν παθητικό!

Mε Φαν Ντάικ στην άμυνα η Λίβερπουλ σαρώνει! Τους τελευταίους δώδεκα μήνες, η διαφορά για την ομάδα του Κλοπ είναι μεγάλη στην άμυνά της και ενργό ρόλο έχει ο Ολλανδός στόπερ.