18/06/2018 • 21:01
Ο τεχνικός του Παναμά
18/06/2018 • 20:57

Γκόμες: «Eίπα στους παίκτες μου ότι έχασαν με αξιοπρέπεια!».

Ικανοποιημένος παρά την βαριά ήττα παρουσιάστηκε μετά το ματς με το Βέλγιο, ο Ερνάν Ντάριο Γκόμες, ο Κολομβιανός τεχνικός του Παναμά που συμμετέχει σε αυτό το Παγκόσμιο Κύπελλο, κοουτσάροντας την 3η διαφορετική Εθνική ομάδα σε αυτή την σπουδαία διοργάνωση.

Ρομέλου Λουκάκου, Βέλγιο
18/06/2018 • 20:29

Ενδιαφέροντα στατιστικά μετά την άνετη επικράτηση του Βελγίου

Προέκυψαν μερικά ενδιαφέροντα στατιστικά για την ομάδα του Μαρτίνεθ, μετά τη νίκη επί του Παναμά με σκορ 3-0. Ένα από τα χαρακτηριστικά μιας καλής ομάδας είναι να μπορούν οι παικτες κλάσης που διαθέτει, να κάνουν τη διαφορά, όταν δεν λειτουργεί συλλογικά όπως πρέπει. Αυτό συνέβη με το Βέλγιο.

Νίκος Νταμπίζας
18/06/2018 • 20:27

Στα γραφεία της ΠΑΕ ο Νταμπίζας

Σειρά συναντήσεων είχε τη Δευτέρα ο Νίκος Νταμπίζας. Ο τεχνικός διευθυντής του Παναθηναϊκού βρέθηκε στα γραφεία της ΠΑΕ και συνομίλησε τόσο με τον Βασίλη Κωνσταντίνου, όσο και με στελέχη της ΠΑΕ.

Μαρινάκης
18/06/2018 • 20:14

Μαρινάκης: "Ζητώ απόλυτη πειθαρχία"

Στους παίκτες του Ολυμπιακού μίλησε στην απογευματινή προπόνηση της Δευτέρας ο Βαγγέλης Μαρινάκης, στο πλαίσιο της παρουσίασης του νέου προπονητικού τιμ της ομάδας.

Άνετα το Βέλγιο
18/06/2018 • 20:02

Το Βέλγιο άνοιξε τη... διώρυγα (video)

Το Βέλγιο δυσκολεύτηκε μόνο για ένα ημίχρονο από τους σκληρούς Παναμέζους, αλλά το γρήγορο γκολ του Μέρτενς στις αρχές του δευτέρου ημιχρόνου, έλυσε το γόρδιο δεσμό.

Η Ρεάλ «φουλάρει» για την απόκτηση του Άλισον

Ο Άλισον Μπέκερ, ένα από τα «καυτά» ονόματα στην καλοκαιρινή μεταγραφική περίοδο, ήθελε να ξεκαθαρίσει το μέλλον του πριν ξεκινήσει το Παγκόσμιο Κύπελλο στη Ρωσία, αλλά αυτό δεν ήταν δυνατό.

Κόσμος ΑΕΚ
18/06/2018 • 19:37
Βασίλης Ζώγκος
18/06/2018 • 19:31

Δανεικό στην Ιταλία ο ΠΑΣ

Στην τρίτη κατηγορία της Ιταλίας θα συνεχίσει την καριέρα του ο Βασίλης Ζώγκος, παίκτης του ΠΑΣ Γιάννινα.